![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s64q882d6ca0d59f.webp)
Ну типу зимні фоточки, хз. Загалом, на жаль, по машинці зараз нічого не робиться з приводу непідходящої для цього погоди. Проте ще пару записів до нового сезону я точно зроблю. Най вони будуть не такими змістовними та насиченими в плані просування процесу, але все ж таки мені є, що сказати. І про концепцію, і про плани і задуми, та й про розхідники та нові деталі. Адже машині треба допомогти вивітрити з себе дух душного та скриплячого діда, яким наразі вона просочена майже повністю. Майже, бо цей рік таки пішов квезалі на користь.
Про це все, і трохи більше, я хочу написати трохи згодом у більш розгорнутій, вже можна сказати, статті. А поки що - трохи зими))
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s64q9d359b33ce6d.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s64q9vcc9c23e8c6.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s64qb9c3e5daa975.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s64qci18b5d969b9.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s64qcx9b22b039f4.webp)
Такі от справи, майже ніякі, але в будь-якому разі - все ще попереду.
Тож най щастить, і до зустрічі у наступних записах🤞🦜