Добрий день everybody! Вирішив замінити облізлу емблему на кермі. Подивившись ось цей бж:
https://e-drive.com.ua/post/18279
Наче нічого складного, поїхали!) Знайшов об’яву на olx, придбав емблему з рук але нову. І поїхав додому розбирати, знадобилась лише викрутка, бокорізи та спритність пальців) Трохи не співпадали крайні нижні отвори, довелось зробити їх за допомогою шурупокрута, та посадити емблему на термоклей. Емблема виявилась більш об’ємною, і трохи випирає вперед, але вигляд має гарний!) Подробиці демонтажу у посиланнях вище!
Mazda 3 BM