Перші враження про авто S124 E250 Diesel


Поповнення в сім’ї
26 вересня 2022
Zander
власник Mercedes-Benz E-klasse W124 Тячів

Всім привіт.

Не думав що так швидко зможу побачити свою нову автівку, пройшло 9 днів з покупки авто і друзі які й придбали це авто для мене в Києві і привезли його до Львова де він і буде поки що базуватись, вирішили поїхати в Карпати на відпочинок. Спочатку мали їхати власним авто, навіть я на цьому наполягав, бо знав що S124 в гарному стані і я не захочу з ним прощатись до майбутніх часів. Але їхній "Das Auto" трохи підвів і вони вирушили в подорож на сарайчику).

Вдалось вирватись і побачитись з друзями на пару годин, швиденько оглянути і проїхатись на новому авто. Перші враження це колір, та стан авто, на парковці готелю це була най блискучіша машина, охайна та чистенька. Завелась легко, хоча і свічу накалу потрібно чекати досить довго в порівнянні з сучасним дизелем. Робота чудова, ніколи юи не подумав що старий Ом605 буде так рівно і безшумно працювати ( В сусіда W210 E320 то вона як трактор заводиться). Салон акуратний, чистий, сидіння водія має протертість ( попередній власник вітдав 2 шматки тканини з яких можна перешити сидіння), скажу наперед не знаю чи буду тим займатись, протертість не велика здається так і не згадаю, сильно не звертав на це уваги. Далі багажник, відкриваєш і попадаєш в світ преміуму, все обшито приємним матеріалом, обшито все, підлога багажнику, бокові карти, обшивка багажника, і саме головне працює доводчик багажника, легенько закриваєш і цей звук моторчика, просто мед для вух.

Прогріли трошки машину і вирішили зїздити поїсти, приємні серпантини між Карпатськими ялинками, приємна дорога яка петляє вверх до найбільшого лижного курорту України "Буковель".До такої потужності двигуна (113 к.с) треба звикати, більше 3000 об.хв не розкручував двигун, він ні куда не спішить без турбіни не звично, але саме це я хотів від цієї машини, спокійна їзда в неділю та в будній день на роботу. Комфортна підвіска, мягенько, дрібні ямки просто не помічає, стики на мостиках також, але на машині і встановлені колеса 16 діаметру, і сзаді по заводу у всіх S124 стоїть гідропідвіска. Легко звикаєш до ричагів керування двірниками та поворотниками, там сильно нічого не змінилось за 30 років). Першів враження -- все дуже подобається.

Далі дорога назад, та зупинка на декілька фото, разом з "Акулою". Ну і от вже час нам їхати по своїм справам, а друзям додому, за столом навіть запропонував їм придбати квитки на потяг і залишити біля себе універсал, вони відмовили, а я не став наполягати)). На цьому все, потиснули руки, обнялись і розїхались кожен в свою сторону. Попереду не великі технічні роботи по авто перед зимуванням, потрібна заміна радіатора, антифризу та проведення ТО. Всім дякую за увагу!

Публікація

Публікація

Публікація

Mercedes-Benz E-klasse W124