Привіт товариство поціновувачів Ford Edge 😄 Вирішив написати перший пост про...


Особисте
14 лютого
mad_doc
власник Ford Edge II Херсон

Привіт товариство поціновувачів Ford Edge 😄

Ford Edge SEL 2019

Пробіг 148800 на момент написання.

Вирішив написати перший пост про незаплановане обслуговування нашого автомобіля. Від початку і до кінця. Пост буде довгенький, тому вибачайте.

Отже під час поїздки було зауважено нетипові вібрації на кермі після приблизно від 105 км/год і чим більша швидкість тим сильніша вібрація.

Спочатку я вважав, що це через балансування коліс, що і зробив діставшись місця призначення на місцевій шино монтажці. Паралельно ще вирішив перевірити розвал-сходження (особливих змін не було). Під час балансування виявили неприємний момент по задньому правому колесу - була вм'ятина, хоча на такому розмірі колеса ( R18 245/60) її складно було отримати та ще і позаду і на одному колесі. Підозрюю що авто прибуло з такою бідою зі штатів. Треба було їхати виправляти додатково ще проблему з колесом. Погугливши приблизне розташування запропоноване на шиномонтажі, вирушив в дорогу. Там процес зайняв приблизно годину. Робили на гарячу. Місце де гріли задули грунтом з балончика та і зібрали назад. Після встановлення з'явилася помилка по датчику тиску. Не хотів нормальний тиск показувати (0.7 бар писав) , але поїздивши вона зникла та почав показувати коректну інформацію.

Перевірити чи зникла вібрація вийшло тільки на зворотному шляху. Спойлер - нажаль Ні, ще й з'явилася під час розгону в діапазоні від 40-70 км/год та під час зміни смуги. Мене це ще більше засмутило. Вирішив запитати в групі клубу @edge_club (телеграм), можливо хтось мав схожі стмптоми. Там декілька учасників вказали на внутрішній шрус. Вирішив перевірити авто на сто зробивши діагностику, перед цим описавши симптоми, але саме на підйомнику вони нічого не знайшли підозрілого, що могло викликати таку вібрацію. Отже вирішили зробити тестування на дорозі і саме під час поїздки працівників сервісу замітив що саме я мав на увазі. Вони погодилися з гіпотезою яку попередньо озвучували в групі про внутрішній шрус. Нажаль заміна його тільки повністю разом з приводом відбувається на даному авто. Вони запропонували замовити але ціна мені здалася завищеною (приблизно 450$ шт) та термін очікування тиждень, тому я вирішив сам спочатку пошукати.

Запитав так само в групі про те хто займається запчастинами та там порекомендували людину з міста Харків (Олександр). Він мав як б/у так і нові та і ціна значно відрізнялася від запропонованої з сервісу (нові купив по 250$ за шт) плюс гайки та сальники для коректної заміни. Паралельно вирішив ще замовити в нього оливу з фільтром для двигуна бо вже час підійшов для заміни, оливу для повної заміни для трансмісії та оливу для редуктора і роздатки, повітряні фільтри. Приблизно все вийшло 900$.

Обрав оригінальну марку для оливи - Motorcraft.

Фильтр повітряний WIX

Фильтр масляний Motorcraft

Фильтр салону WIX

Олива в двигун Motorcraft Full Synthetic 5W-30 6шт;

Олива в трансмісію Motorcraft ULV 12шт (повна заміна);

Олива в раздатку Motorcraft XY-75W85-QL;

Олива в задний редуктор Motorcraft XY-75W-QL;

Оливу в коробці вирішив замінити через незадовільну роботу, були поштовхи при перемиканні відчутні, що не дуже сподобалося.

Роботу робив на тому самому сервісі де і діагностику попередньо.

Результати:

Проблему з коробкою передач вирішено, поштовхи зникли, перемикання стало плавними.

Вібрація така як була зникла, інколи є легенька але то швидше за все через покриття дороги та мабуть і колеса.

Публікація

Ford Edge II Restyling