Пройшло два роки з хвостиком, після попереднього ТО, саме час замінити осушувач батареї.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8um2pab1085c3df.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8um2p8a3345bae1.webp)
![Новий оригінальний осушувач](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8um2p4336ee70b4.webp)
Новий оригінальний осушувач
Також замінив звісно фільтр повітряний для салону. Його треба міняти хоча б раз на рік, але щось я забув про це в минулому році, так и вийшло що він два роки простояв. Звісно вигляд мав кепський, але вийшло як вийшло.
Тепер поставив новенький Valeo.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8unw19d6a714f0e.webp)
Ну і ще вирішив до купи замінити гальмівну рідину. Це також треба було на рік ранійше зробити, але як то кажуть: краще пізніше, чим ніколи. Майже шість років машині, зазвичай роблю це раз на 5. Та і пробіг вже майже 70, а було б добре раз на 50к міняти.
На цьому обслуговування електромашинки і закінчується.
Smart Fortwo III