СсангЙонг мені у Мерседес! Скоба заднього стабілізатора


Інше
13 лютого
ROst.ADventure
власник Mercedes-Benz E-klasse W124

та

VAZ (Lada) 2108 Львів
Публікація


Відновив я кронштейни кріплення заднього стабілізатора, але скоби, які притискають втулки, поіржавіли геть, потрібні нові. Ну та це ж мерседес Е-кляссе, і скільки б йому не було років, воно все рівно Е-кляссе - це якщо хтось подумує, чи не купити йому замість умовного ланоса чи логана мерседес, вони ж бувають за досить невеликі гроші в продажу.

Так от, маленька металева скоба, вимоги до якої мінімальні, на відміну від передніх, вона могла би спокійно бути зроблена навіть із пластилінової будівельної сталі 5,8, коштує в середньому 1000 грн за штуку, або 20 євро, якщо замовляти з Європи, це трошки дешевше. Я розумію, навіщо купувати оригінальні сайлентблоки, подушки двигуна і таке інше - це все робить мерседес власне мерседесом, але віддати 1000 чесно зароблених гривень за примітивну залізячку я не міг :)

Але! Є такий корейський виробник автівок SsangYong, який деякі свої автомобілі робив на базі мерседесівських комплектуючих, наприклад, там стояв такий самий двигун, як у моєму купе, М104 на 3,2 літри, спільними виявились і деякі елементи підвіски.

Тому можна зекономити на порядок і купити скоби кріплення заднього стабілізатора від СсанЙонга, які сьогодні я придбав у "корейському" магазинчику по 180 грн/шт. А якщо заморочитись і замовити через інтернет, то попадались мені ціни і в 100 грн, ну але плюс доставка, звісно.

Так що записуйте. Mercedes-Benz W124, скоба заднього стабілізатора від SsangYong 4572534000.

Mercedes-Benz E-klasse W124

Coupe