Помилка 09491 (P164E00) або як здох клапан регулювання тиску оливи ...


Інше
12 лютого
s.h_driving
власник Skoda Octavia A7 Київ

Помилка 09491 (P164E00) або як здох клапан регулювання тиску оливи ...

На днях була сходка Шкодоводів у Києві і взявши у знайомих OBD вирішив прочитати помилки, чи є щось наявне.

Публікація


З активного висить тільки помилка по клапану тиску оливи.

Публікація


Спробував скинути і знову запустити авто - помилка залишилась. Окей, гуглимо і дізнаємось що на 1.4 ТСІ CZDA EA 211 часто помирає цей клапан.

Публікація


Там 2 проводи і вони часто згнивають або сам датчик барахлить, до того ж як я зрозумів - він стоїть по правій стороні спереду біля полуосі. Не саме вдале місце.

Публікація

Публікація


Навіщо він: Клапан регулювання тиску оливи N428 Клапан регулювання тиску масла керується блоком керування двигуна в залежності від навантаження та оборотів двигуна за допомогою сигнал маси. За допомогою клапана шляхом подачі оливи в різні канали управління масляного насосу здійснюється перемикання між обома ступенями тиску. Клапан може перебувати в наступних комутаційних станах: > При подачі на клапан сигналу керування клапан відкриває канал керування до масляного насосу та насос здійснює подачу олії з низьким тиском 1,8 бар. > Якщо сигнал керування на клапан не подається, канал замикається зусиллям пружини і насос подає олію під високим тиском 3,3 бар. Тобто зараз швидше за все що через цю помилку маслонасос давить постійно підвищений тиск. Двигуну то від цього гірше не буде а от маслонасосу важко може бути. Хоча кажуть що при чіпі люди спеціально штучно залишають тільки підвищений режим роботи.

Публікація


На DSVAVTO цей клапан коштує 2600 грн, на Exist - 3200 грн.

Публікація


У дилера Атлант-М - 3000 грн плюс заміна 1000 грн. Дилер сказав що актуальний номер на сьогодні цього клапану - 06E115243H. Хоча самому там не так вже й важко замінити - зняти переднє праве колесо, заглянути ближче до двигуна біля полуосі і викрутити один TORX T-30. Але часто пишуть що цей клапан розвалюється і залишається у блоці, тоді треба нарізати різьбу і діставати його. Так як на вулиці зима, свого гаража чи ями немає і не маю бажання ризикувати з демонтажем - то вирішив що поїду до дилера, нехай міняють на новий оригінальний клапан. В обід авто зажену, увечері заберу і прочитаю чи пропала помилка. Фото і результат цієї заміни добавлю увечері.

UPD : заїхав після роботи, за 15 хв замінили, все ок. 

Публікація

Skoda Octavia A7 Restyling