Заміна фіксатора-обмежувача водійської дверцяти


Ремонт
11 лютого
Rainybat
власник Opel Vectra C Конотоп

Знайомо відчуття коли випадаєш з авто під звуки гучного клацання дверцят і всі зіваки навколо на тебе озираються? Виною тому зношений обмежувач дверцят.

Для заміни потрібен власне сам обмежувач, каталожний номер на фото, цінник на момент публікації 35$ за оригінал по GM, є замінники вдвічі дешевше.

Публікація


Набір пластикових колупачок для облицювання салону

Публікація


Для заміни треба зняти дверну карту. Починаємо з накладки дверної ручки. Підважувати її потрібно від верхньої частини, тримається на одній металевій кліпсі.

Публікація


Далі знімаємо блок кнопок піддаваючи його лопаткою спочатку знизу потім зверху, хоча принципової різниці немає.

Відкручуємо саморізи, всього 5 штук, два під накладкою ручки і три в нижній частині дверцяти.

Зриваємо карту з кліпс, всього 5 штук, дві зі сторони де замок і три зі сторони де петлі. Ці кліпси зриваються доволі важко і в більшості випадків просто відламуються тому краще перед роботою запастися новими.

Публікація


Далі найскладніша частина. Довго не міг зрозуміти як тримається верхня частина карти. Щоб її зняти треба повністю опустити скло, залізти рукою під карту і давити на виділену на фото область вгору

Публікація


Давити довелося доволі сильно, тому я довго не міг її зняти бо остерігався щось зламати, але після того як карта трохи подалася вгору далі її можна було зняти руками. Давив ось такою тупою лопаткою щоб нічого не подряпати

Публікація


Ліхтарик з магнітним кріпленням за 60 гривень з аврори теж дуже допоміг, дуже зручно що не треба мати три руки аби тримати ще й ліхтарик)

Публікація


Всі місця розташування кліпс можна роздивитися на фото

Публікація


І кріплення верхньої частини зблизька

Публікація


Далі вже не було ніяких складнощів. Піднімаємо скло, відкручуємо динамік і примагнічуємо його на дверцю. Обмежувач тримається двома гайками під ключ на 10 і болт торкс т40. Болт відкручуємо після гайок щоб не подряпати лакофарбове покриття проєму. Обмежувач дістаємо через отвір динаміку.

Публікація


Причина клацання у зношених роликах

Публікація


Новий і старий. На старому не було поролонового пильовика

Публікація


При установці нового обмежувача працюємо обережно щоб знову ж таки не подряпати фарбу, бо поки деталь не прикручена дверцята будуть вільно рухатися.

Opel Vectra C Restyling

1.9DTH