Ч1. Початок відновлення після вкрай неприємної події.


Особисте
18 лютого
roman.if47
власник Renault 21

та

Ford Focus II Restyling Івано-Франківськ

Ч1. Початок відновлення після вкрай неприємної події. Скільки постів буде не знаю. Надіюсь не багато, бо вже відчув незручності із-за відсутності авто. Так то зичу Форда сести, і девятку в батька, але всерівно це незручності.

Публікація


По пошкодженнях. Лобове замком капоту, сам капот, радіатор, передня планка, накладка (лоб) решітка радіатора, ліва фара, бампер, лівий демпфер, підсилювач бампера, лівий лонжерон в гармошку.

Публікація

Публікація


Майже все з перечисленого є, крім бампера, демпфера і підсилювача бампера. За підсилювач бампера кузовники кажуть що поправлять, але щось я в то мало вірю бо його помяло і порвало. Щодо бамперу не знаю шо робити, бо поломало його доволі сильно, ще й в ньому є вставка зі скловолокна котру також покришило зовсім не подитячому. дорестайлові бампери є, рестай глухо. З фарами трошка прифігів, найдешевше що вдалось з рестайлу найти це 2800 за одну Б/В, нові взагалі мовчу, блін до свіжих машин фари стільки ж нові коштують, ну нічого розкошелимся, нема куда діватись. лобове мабуть буду брати також нове, +/- 1к сильної ролі не грають, але зате нове є нове, ні царапин, ні ореолів і тому подібного не буде.

Звісно хто читає даний матеріал, і можливо знає якісь шроти де можна попитати за бампер, буду дуже вдячний. На всяких дошках оголошень купа оголошень про розборку R21 але по факту там або дорест або нема бампера та демпфера.

Публікація

Публікація

Публікація


На момент публікації цього матеріалу є солідні зрушення, і напрямок ремонту сильно змінений. Заздалегідь скажу, в кузовни

Renault 21

Писька ;-)