Заміна приводу замка двері.


Поломка
11 лютого
Mgivi
власник VAZ (Lada) 2111

та ще

2 автівки Дніпро
Публікація


Заміна приводу замка двері.

Публікація


Сталося так , що замок правої передньої двері пріорки перестав блокувати і відкривати двері. Два дні так поїздив на ручному приводі. Смик -смик, смик - смик за ручку блокування . Та коли звик до комфорту, ручне пересмикування почало бісити.

Тому знаходимо час , натхнення і гроші, а як без них це усе поєднати?

Зняв карту двері , це процедура обережна . І до привода , а він при спрацюванні смикається , але не працює, не вистачає сил штовхнути тягу важеля замка. Знімаємо, на трьох гвинтах разом з замком , і знімаємо з замка. Несемо у операційну.

Сестра скальп , сестра тампон, сестра викрутку , сестра голку з ниткою , ми його втрачаємо , сестра три кубіка демедролу, сестра в реанімацію , розряд , штучне дихання, пацієнт на грані.

Публікація


Через втрату захисного силіконового ковпачка в середину пластикового редуктора потрапила водиця і , мабуть мороз розірвав рамку і зубчату пару привода редуктора в середині. Бо як би я не перебирав редуктор , він розпадається від першого ж руху.

Отже ми втратили рідний привід замка.

Останній його день життя на операційному столі і проводаємо його у музей артефактів, де зберігаються мої майже усі деталі , які я міняв на вазівках москвичу та реношці . Це старий кролятник. А там хламу багато вже.

Їдемо за новим , а це 400 гривнів. Де їх узяти?.

Ну новий на місце і насолоджуємося комфортом далі.

Радощі від роботи своїми руками . І запис для історії .

Усім хто дочитав миру через Перемогу. працюємо на Перемогу !

Публікація

VAZ (Lada) Priora I