Ремонт механізму склоочисників


Планове ТО
10 лютого
Mgivi
власник VAZ (Lada) 2111

та ще

2 автівки Дніпро
Публікація


Ремонт механізму склоочисника.

Або лікуємо п'яних двірників.

Публікація


Отже , поки мінявся фільтр салона на ТО і було зняте жабо, знаючи , що двірники працюють дуже повільно , лацюги! Треба їх лікувати.

Бачок розширювальний тохи у бік, щоб отримати доступ до моторчика - редуктора з трапецією.

Нагадую , треба помічати положення важіля трапеції і моторчика на валу з гайкою коли розбирається трапеція і привід! Це моя помилка , яка привела до втрати часу на знаходження нейтралі руху механізма потім.

Кріпиться механізм на дві гайки і один болт через ризинові обійми і металеві втулки, виймається важко , але то головоломка від таза.

Перше , що я побачив це відпаяний чорний дріт від контактів переривання редуктора, чорного кольору, поки крутив кришку відпали й два інші - білий і жовтий. Фото допомогло поставити їх на місце правильно паяльником.

Але швидкість не з'явилася, добавився , якийсь режим

Перебираємо редуктор , чистимо колектор двигуна , правимо щітки.

Публікація

Публікація


А ось редуктор здивував вмістом. На рівні великої шестерні мастило було пластичним , свіжим , колись добавляв , а ось на рівні пари шестерен з черв'яком , там було старе густе, як господарче мило мастило тому так важко працювало. Моторчик у мене старий , а трапеція не дуже , бо мінялася вже.

Публікація

Публікація


Відпаяний чорний провід , це відновило положення перемикача швидкості , але швидкості не добавило.

Публікація


Ось тут треба було помітити перед розбиранням! Тепер я навчений.

Публікація

Публікація


Колектор почищений блищить , як новий .

Публікація


Тут відпали усі проводи , пайка слабка. Відновлюємо. Добре що є фото до розбирання.

Публікація

Публікація


Клемні папу та маму розбираємо по черзі кожен пін і чистимо їх по черзі, бо зелений наліт та сірі окисли дають додатковий опір контактній колодці у проводах.

Публікація


Вичистив старе мастило , і додаємо нове для роботи редуктора на наступні роки.

Публікація


Щітки підводимо і якір з черв'яком на місце, попередньо зарядивши щітки в тримачі для того , щоб якір став на місце і не пошкодив щітки .

Ну далі головоломка з механізмом трапеції , знаходиться нейтраль або парковка двірників у положенні щітки двірника в низу, щоб співпадало з зупинкою мотора. Знаходиться дослідним шляхом , або по мітках до розбирання!

Усі режими працюють , але у порівнянні з Пріорою все таки не так , але краще ніж було і добавився здається перший чи другий режим швидкості.

Моя мрія побула у мене 4 дні і за два було скільки зроблено.

Але у тестя затроїв двигун на його 2111, змінив свічки та котушку , не допомогло , привіз компресометр , це прилад для перевірки компресії, якщо хто не знав, а є і такі, сам знаю. На крутій іномарці їздить. У другому циліндрі показало 6, у інших 11-12. Отже на аркан і в ремонт. А тестю знову моя 2111 у аренду на час ремонту.

Всім хто читав і було цікаво повних баків , рівних рідних доріг , а усім нам Миру через Перемогу!

VAZ (Lada) 2111