Саме перше що було зроблено - це все що було пошкоджено повністю або частково, а також усе що мішало було знято. Потім відчистив усе від плавленої шумки та відмив від сажі.
Самим першим відмив капот з середини та повісив другу шумку. Як не банально звучить, але капот з середине не постраждав зовсім!
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8msxdff841b6d7e.webp)
Дальше зайнявся проводкою, усі заводські задубівші кембрики були нещадно зрізані, де пощкодження були не великі (як від пожежі так і від життя) загнав в термоусадку, а ось на 4,5,6 форсунку, а також на пускову форсунку та клапан ХХ проводку прийшлося зпаяти заново.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8mt52d5a71f6c1a.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8mt6r59dc2d13ea.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8mt7z08a055586b.webp)
Ну а дальше було легше, брав деталь, відмивав та устанавлював на своє місце.
Дуже велика подяка усим хто допоміг з пошуком запчастин!!!
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8mtd3e5a7d3015d.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8mtdua6aadf261d.webp)
Все зібрано.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8mtg74d188f44b1.webp)
Теж саме, тільки з розпоркою.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8mw479e7331007d.webp)
Залишилась покраска капоту. На даний момент я його покрашу так сяк аби тільки захистити метал щоб не ржавів, а після того як знайду крила і буду їх перекрашувати - перекрашу і капот.
Відновлення ВВ проводів буде в іншій темі.