Діагностика наше все


Особисте
5 лютого
MISKUUZY
власник Volvo S60 II Київ

Вітаю всіх!

Новини такі, моя Volvo прибула до Клайпеди, наразі чекаю поки вивантажать та відправлять в Україну. Але наразі не про це 😉

Поки машина в дорозі, до мене приїхав замовлений на Алі шнурок і вирішив я встановити Volvo Vida. Напишу порядок дій, скажу одразу, читав, що не у всіх виходить одразу встановити на локальний комп'ютер але в мене все пройшло без проблем. Тому тут буде інструкція з встановлення, але ви маєте пам'ятати що ця версія підійде для авто до 2015 року виробництва. 

Публікація


Крок 1. Підготовка.Нічого додатково встановлювати не потрібно, крім зазначеного у цій інструкції. 

1.1. Встановіть .NET Framework 3.5 з:

Панель керування → Програми та компоненти → Увімкнення або вимкнення компонентів WindowsУ вікні Компоненти Windows поставити галочку .NET Framework 3.5, далі натиснути "OK", після того як пройде завантаження та встановлення .NET Framework 3.5, можливо, буде потрібно перезавантажити комп'ютер. Якщо .NET Framework 3.5 вже встановлено раніше, перейдіть до наступного кроку.

1.2. Вставте віртуальний образ (у Windows 10 він присутній за замовчуванням) подвійним кліком VIDA2014D_RePack.iso 

https://drive.google.com/file/d/18OUdDCUj6crZB7b6yeXJAUilDprjZEeU/view?usp=drive_link1.3. 

Відкрийте у провіднику папку з образом VIDA2014D.iso та запустіть CMD від адміністратора:

У провіднику з відкритої папки VIDA2014D натисніть: Файл → Запустити Windows PowerShell → Запустити Windows PowerShell від імені адміністратора, у вікні ввести cmd і натиснути Enter. 

До закінчення НЕ закривайте вікно cmd (або PowerShell), воно вам ще знадобиться.

Крок 2. Microsoft SQL Server 2008 R2

Встановлення та конфігурація Microsoft SQL Server 2008 R2.— Скопіювати та вставити у вікно cmd та натиснути Enter:

"3PP\Products\SqlExpress\SQLEXPR_x86_ENU.exe" /ACTION=Install /IACCEPTSQLSERVERLICENSETERMS /ROLE=AllFeatures_WithDefaults /INSTANCENAME=VIDA /SAPWD=GunnarS3g3 /SECURITYMODE=SQL /SQLSVCACCOUNT="NT AUTHORITY\SYSTEM" /BROWSERSVCSTARTUPTYPE=Automatic /TCPENABLED=1 /HIDECONSOLE /ENU /QS—

Дочекайтеся поки завершиться встановлення. Перевірити коректність можна в: Пуск → Усі програми → Microsoft SQL Server 2008 R2 → SQL Server Installation Center → Tools → Installed SQL Server features discovery report

Відкриється Браузер за замовчуванням. Дивимося – у таблиці два рядки (наприкінці No так і має бути), закрийте SQL Server Installation Center.

Публікація


Крок 3. Встановлення VIDA2014D

— Скопіювати/вставити обидва рядки у вікно cmd і натиснути Enter:

set __compat_layer=WIN7RTM

"Install\DVD\Vida_dvdheader\Main\setup.exe"

Виберіть VIDA All-in-one.

— Виберіть мову (вибрати можна тільки один варіант) нажаль в цьому віртуальному образі є тільки англійська та російська.

— Прийміть ліцензійну угоду.

— Виберіть шлях встановлення. Рекомендовано залишити за замовчуванням C:\VIDA. Встановлення може зайняти від 10 хвилин до 40 хвилин і більше (якщо у вас слабкий ПК). Наприкінці установки на робочому столі з'являться 4 значки.

— Виберіть у вікні Internet, потім Save, потім Close, і ще раз Close.

— Відмовтеся від перезавантаження ПК.

- Закрийте вікно cmd.

Крок 4. Перший запуск.

— Запустіть патч VIDA2014D_patch_2050.exe https://drive.google.com/file/d/1iY2r1IFpoUwmFjDEQ70KkrrYtD4R3jWI/view?usp=drive_link

Якщо змінювали шлях встановлення VIDA за замовчуванням - змініть на потрібний у вікні. Після застосування патча має запуститись VIDA Monitor, через якийсь час на його значку в треї має з'явитися зелена стрілка замість жовтої.

Публікація


— У вікні штатного фаєрвола виберіть Дозволити доступ Java.

— Запустіть VIDA ярликом VIDA All-in-One на робочому столі (або в меню Пуск).

— Все що Internet Explorer запропонує вибрати та увімкнути — увімкніть.

— Введіть поле Username: 4 для регіону Європа або 2 для США.

— Зачекайте поки завантажиться IsoView.

— Перейдіть на вкладку Профіль транспортного засобу, введіть код VIN. Має підтягнути ваш автомобіль.

З усіх ярликів, які з'явилися на робочому столі після встановлення VIDA, потрібен лише VIDA All-In-One, решту можна видалити (вони залишаться у меню Пуск).

— Все, можете працювати.

Публікація


На цьому в мене все. Скажу чесно, інформацію взяв з "рашиського ресурсу" але вирішив поділитись, можливо комусь допоможе.

Всім дякую за увагу.

Volvo S60 II Restyling