І знов Мерседес))). Пацієнт поки що у реанімації))), W126.
Особисте
Єххх мерседеси))))), шож ви такі іржаві. Можливо хто купляв колись цю техніку не поднимав капота ніколи. А потім був ремонт у селі, з магазином запчастин від жигулів, а коли на ринку продажу строй матеріалів з'явился Епіцентр, ремонт став у рази дешевше)))), піна монтажна, монтажна блд піна))), от і маємо що маємо. Далі буде.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8aahpa14d696bdd.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8aajgb3bed25409.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8aajf3ac9931e50.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8aajg30cfb905d3.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8aaja1d993d1093.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8aajf2370b241d3.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8aajf51fb8e0097.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8aajg5304f90fdc.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8aajb4305c5b713.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s8aajadf6943de2d.webp)