[32] РЕБІЛД ПЕРЕДНЬОЇ ПІДВІСКИ


Особисте
28 січня

Давно не робив дописів. Особливо ні про що було писати. Машинка бігає, намотує км. Єдине що з переду з права дошкуляв стукіт на малих нерівностях і це якийсь капець. Рівень наших шараг сервісних - це 2 діагности і балачки про "поміняйте, втулкі стаба, поміняйте тяги стаба,". До сраки це все було. Загнав до знайомого на діагностику. Вердикт - сайлент переднього правого важіля вайшов з чату. Плюс шарова так само. Шарову окремо замінити не можна. Новий важіль вартує 13-15К грн. Це для мене не новина, адже це вже мій другий INFINITI. Дуже давно побачив як хлопці-майстри перобляли конструкцію ричага з інтегрованою шаровою на розбірну конструкцію з гарантією 100к км. Вартість - меньше половини нового важіля. Одже, робити так по повній. Були замовлені сайлентблоки CASTER, для подальшого перепресування. Дуже їх нахвалював наш одноклубник по мої групі власників INFINITICLUB_UA. Так само під ребілд пішли рульові тяги, та рульові наконечники. Втулки стабу були попередньо замінені.

Результат - морда зібрана, гостра реакція на кермо. Звичайно що всі стуки-грюки що дошкуляли - пропали назавжди. Маленькі нерівності, стики, ямки - підвіска все відпраьовує на 5+. Їзда по бруківці перестала буди занозою в дупі. На швидкості за 200км/ч машина стоять "як утюг".

Однозначно рекомендую робити саме ребілд, а не заміну на новий ричаг. По відгукам власників, навіть нові оригінальні важелі ходять 30-50к км. У випадку переробленого важіля, вам потрібно буде просто замінити шарову, а гарантія на роботу від майстрів 100к км говорить сама про себе.

Були використані:

Сайленти CASTER

-FRD 3511 x 2

-FSD 3511 x 2

-FFD 3512 x 2

= 5200 грн

Вартість ребілду:

Нижні передні важілі (шарові по 4000х2=8000грн)

Тягі - по 1500х2=3000грн

Наконечники - по 1000х2=2000грн

Зняти поставити, перепресовка сайлентів, розвал - 5400 грн

Усього = 23 600 грн.

Купити все нове, яке незрозуміло скільки проїде булоб +- 50К грн

Однозначно, рекомендую цю процедуру.

Публікація

Публікація

Публікація

skvortsoff
власник Infiniti G IV