Невеличкий апгрейд з персоналізації🤍 Чомусь завжди думала, що індивідуальні номерні знаки - це дорого та довго, а виявилось навпаки. Замовляла через Кабінет Водія, на виготовлення пішло близько 3-х тижнів.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s7xp53ff71fe91d6.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s7xp709d1ce2551b.webp)
Потім після отримання потрібно внести зміни у свідоцтво про реестрацію, але й тут завдяки електронній черзі довго чекати не потбіно: приходиш у визначений час, оплачуешь заміну свідоцтва і через 20 хвилин вже офіційно можна користуватись номерами. Але тільки на території України, за кордоном доведеться використовувати звичайні номери, що були раніше.
Audi A3 8V