Ранковий привіт від генератора.
Як зазвичай сів в машину зранку на роботу їхати, завелась нормально, ввімкнувся підігрів лобового і зявилась лампа відзутності заряду акумулятора..встромив зарядне з вольтметром, напругамережа 11в. Заїхав на роботу, там знайшов людий які відремонтують, відвіз авто поки ше живе.
День роботи і знову все ок.
Замінили діодний міст, щітки і релерегулятор.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s7k9x365ac03c9ca.webp)
Ford Focus II Restyling