Минув ще один рік.


Інше
20 січня
Vitalij_R2
власник Opel Mokka B Харків

Минув ще один рік з Моккою. Витрата пального радує як і раніше.

Публікація


У враженнях від першого року Рік з Моккою хвалив фари. Але виявились є і деякі мінуси гарного світла.

Навіть ближне світло настільки сильне що його відблиск в туман помітно знижує видимість. Особливо якщо це густий туман на кілометри як в Каменец-Подільському бо такого я туману я ще ніде не зустрічав. Автоматичний дальній в таких випадках краще вимикати бо це взагалі виглядає як біла стіна перед авто.

Сильний туман у Кам'янець-Подільському

Десь в середині роліка я вимикаю ближне і тоді з одними протитуманками стає норм (але це ж не за ПДР).

Ще мінус, але він скоріш загальний мінус LED-фар. Оскільки фари майже не нагріваються плюс на додаток мають вертикальну пласку форму — на них налипає сніг.

Сніг не тане на фарах Мокки

Я особисто з такою проблемою не стикався, мені більш докучає те що сніг налипає на морду і датчики паркування перестають працювати.

Ну й ще одна проблема є: запчастини (якщо це не для ТО) доводиться чекати десь місяць. Не знаю чи це та французька особливість про яку чув раніше байки, чи це ефект від війни обтяжений блокуванням кордону. Замовляв в середині жовтня дефлектор бампера так він приїхав під кінець листопада. На початку грудня зробив діагностику ходової, по гарантії мають замінити дещо про що розповідь буде згодом — чекаю вже більше місяця. І це були різні дилери, хмельницький та харківський, тож проблема глобальна.

Opel Mokka B

Black Cat