Скільки має споживати авто в режимі очікування?


Особисте
16 січня

Замінив акумулятор, і перед заміною вирішив заміряти чи немає десь витоку в електросистемі, оскільки старий акумулятор відносно швидко вийшов з ладу і розряджався досить швидко (хоча там були і об'єктивні причини у вигляді малих пробігів і простоїв).

Результат вийшов наступний:

- коли блоки активні (після відкриття водійської двері, чи після під'єднання акумулятора) - то споживання поступово зменьшується десь від 800 мА до 300 мА. Потім ці приблизно 300 мА тримаються десь 10 хв.

- Приблизно через 10 хв (схоже час різний в залежності від того чи замкнена чи відкрита машина) вона переходить в інший режим і споживає

-- приблизно 60 мА якщо не закрита

-- 70 мА якщо замкнена без сигналізації

-- 70-80 мА якщо на сигналізацї

Ці значення відносні, цифри трохи скачуть, і заміряв звичайним мультиметром в режимі 10 А, де має бути суттєва погрішність на таких значеннях. В мА режимі заміряти не можу оскільки після приєднання акумулятора там ідуть Ампери і я просто попалю мультиметр.

Але висновок досить чіткий:

При активному блоці комфорту машина споживає приблизно 300 мА. При цьому в машині об'єктивно все вимкнуто в цей час - БК не світиться. Одразу після відкриття водійської двері, коли запускається бензонасос і запускається БК споживання сягає 1 А і вище, але на дуже короткий момент.

Коли машина переходить в режим очікування то споживання десь 60-90 мА.

У мене все штатне, крім:

- Китайської 2дін магнітоли, але вона підключена правильно, через замок запалення, тому має споживати мінімально.

- Сигналізація - витягував запобіжник через який вона живиться - різниці в витоках немає.

Звісно ж, всі заміри зроблені при виключенному запаленні.

У когось є власні заміри, чи може хтось краще знається на електриці, яке має бути споживання авто?

DenDis
власник Skoda Fabia II Київ