Потрійне ДТП


ДТП
11 січня
roman.if47
власник Renault 21

та

Ford Focus II Restyling Івано-Франківськ

Потрійна ДТП. Догнала мене Шкода А5, а я догнав Хонду Джаз. Хонди на фото нема, так як водій хонди покинув місце ДТП, потім приїхав в супроводі Патрульної Поліції (на мою думку він, водій хонди і створив таку ситуацію), але це не знімає вини з водія шкоди бо той не дотримав дистанції, або був не уважним. Сталося це 29 грудня 2023 року. Рухався (швидше тягнувся) в лівій полосі для повороту на ліво. Так як діло було недалеко від світлофору, і я спочатку стояв, випустив Хонду яка виїжала зліва з дворів, Водій хонди замість того щоб розігнатися в лівій смузі і перелаштуватись в праву, фактично зразу почав їхати в праву і став між смугами, мені довелось загальмувати, ну і почув ззаду доволі сильний удар, ще як на зло підголівник в мене був опущений і мені вивернуло голову через підголівник, а після зустрічі з джазом ще добре теліпнуло голову в перед. Наслідки цього я вже відчів вечором, тошнота, головний біль, сильний біль в шиї, але відпочив 2 дня і все добре.

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація


Їз пошкоджень, в мене, ззаду можна сказати нема, поцарапаний бампер, і маленька вмятинка під кришкою багажника. Спереду Розбитий поворотник, розбита і зламана протитуманна фара, зламане бокове кріплення бамперу, і тріщина на бампері.

В Шкоди пішов капот, бампер, і надіюся більше в нього нічого, правда він ще підстлювачем бамперу населився мені на капот, як ми розєднювали то була тоже тоже іісторія. В Хонди проломаний бампер. Розійшлись на місці щоб не тратити часу на суди і тому подібне. Так як в мене і в Хонди пошкодження мінімальні. Що правда вважаю що власник Хонди забагато запросив, яб на його місці, сидів тихо, бо створив таку ситуацію. Яб сам міг так попасти як водій Шкоди... Прекрасно його розумію. Я запросив 100 доларів, чисто за потрачений час і незручності. Водій Хонди 200, але блін, в нього ітак той бампер був вбитий життям... Ну то таке не мені вирішувати.

Будьте обережними і не втрапляйте в халепи!

Renault 21

Писька ;-)