Зміни за місяць - крісло, плівка в салоні


Особисте
8 січня
cheaterdev
власник Mazda 3 BN Київ

Привіт! Потихеньку продовжую колупатися в машині. До початку наступного серйозного апгрейду лишився місяць, а робити щось хочеться. Розпишу що зробив за останній місяць.

1. Випадково знайшов водійське крісло від трійки покращенної комплектації з електрорегулюванням та матеріалом шкірозамінника за дуже звабливою ціною в 90$.

Отаке приїхало
Отаке приїхало


Заміна одного на інше легка - відкрутив та прикрутив. Виглядає крісло в салоні звісно краще за тряпчане моє (ще й потерте часом), але явно вибивається із загального тряпчаного салону,та й форма у нього не така комфортна - вирішив переставити свою оббивку назад. Виявилося, що кріплення оббивки різні, але з десяток жгутів вирішують цю проблему.

Регулювання - check
Регулювання - check


Тепер шукатиму варіант для пасажирського крісла.

2. Також вигляд пластику на дверях та на центральній панелі трохи турбував - вирішив поекспериментувати з плівкою. Купив дешевеньку плівку на алішці за 200 грн.

було
було

було
було

стало
стало

стало
стало

стало
стало

стало
стало


Звісно не ідеально у мене вийшло, але як для першого разу мені заходить. Сама текстура цікава та незвичайна, вживу виглядає доволі еффектно. Хоч і не настільки якби це був реальний карбон.

3. Був у пошуках нестандартного лаунчера на android бо "заводскький" трохи приївся. Зупинився на Vivid. Він доступний в google play тільки на ринку США, тому треба ставити альтернативними методами. Сам лаунчер доволі чисто зроблений, немає зайвого, працює швидко.

0_0
0_0


І трохи зимових фото

Публікація

Публікація

Mazda 3 BN