Привіт! Потихеньку продовжую колупатися в машині. До початку наступного серйозного апгрейду лишився місяць, а робити щось хочеться. Розпишу що зробив за останній місяць.
1. Випадково знайшов водійське крісло від трійки покращенної комплектації з електрорегулюванням та матеріалом шкірозамінника за дуже звабливою ціною в 90$.
![Отаке приїхало](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6yqrb8059276891.webp)
Заміна одного на інше легка - відкрутив та прикрутив. Виглядає крісло в салоні звісно краще за тряпчане моє (ще й потерте часом), але явно вибивається із загального тряпчаного салону,та й форма у нього не така комфортна - вирішив переставити свою оббивку назад. Виявилося, що кріплення оббивки різні, але з десяток жгутів вирішують цю проблему.
![Регулювання - check](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6ypzy3262655afd.webp)
Тепер шукатиму варіант для пасажирського крісла.
2. Також вигляд пластику на дверях та на центральній панелі трохи турбував - вирішив поекспериментувати з плівкою. Купив дешевеньку плівку на алішці за 200 грн.
![було](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6yq3k4fecc09d54.webp)
![було](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6yq3k6b294388b9.webp)
![стало](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6yq4c32384d72bc.webp)
![стало](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6yq4cc223f00886.webp)
![стало](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6yq4dc4ac95854e.webp)
![стало](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6yq4da249648dd7.webp)
Звісно не ідеально у мене вийшло, але як для першого разу мені заходить. Сама текстура цікава та незвичайна, вживу виглядає доволі еффектно. Хоч і не настільки якби це був реальний карбон.
3. Був у пошуках нестандартного лаунчера на android бо "заводскький" трохи приївся. Зупинився на Vivid. Він доступний в google play тільки на ринку США, тому треба ставити альтернативними методами. Сам лаунчер доволі чисто зроблений, немає зайвого, працює швидко.
![0_0](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6yqllb38931c5d8.webp)
І трохи зимових фото
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6yqw32cfd71ac0f.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6yqw368b6dfcfbe.webp)