Так як підсвітка в багажнику мене не влаштовувала, хотілося встановити додаткову і обов'язково на лед лампах C5W. Таких які ставив собі в салон. Світять вони дуже яскраво. Замовляв на аліекспрес https://a.aliexpress.com/_EHQVclx
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mi6aa1b396119a.webp)
Можна було купити готові набори на тому ж Алі, але хотілося самому зробити і максимально буджетно.
Роздивлявся плафини з Жигулів, але їх застарілий вигляд мене не влаштовував. Одного разу сидів в Пассаті Б5+ і побачив що для задніх пасажирів стоїть саме таких плафон як мені треба, дізнався у власника чи там цоколь C5W і все. Впродовж місяця моніторов ОЛХ і знайшов такі плафони по 100 грн штучка з роз' ємами, що мене цілком влаштовувало.
![Номер плафону](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mij1513e2fee0b.webp)
Одразу ж як отримав, на швидкоруч зашкурив наждачкою і перефарбував в чорний колір. Вийшло не ідеально, але норм. Прям біля під'їзду приміряв приблизне місце під плафон(обирав шоб розмістилося в нішу над заднім крилом.
![Місце де має розміститися плафон](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mip96535ef5fbe.webp)
Зняв обшивку багажнику, заніс все додому, вирізав по розмірам під плафон, наче вигляд не поганий.
![Плафон має три положення. Я використав два, щоб в центральному положені(плафон рівно) горіло світло, в будь яке інше положення - вимикалося.](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mjrc6b7bcc98c9.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mitr5da0ef8e3a.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mj4w7dc3f2473c.webp)
Купив 4 метри звичайного двухжильного кабелю з січенням 0.3 мм, зробив дві коси, замотував тканевою(ловсановою) ізолентою.
![Номер роз' єму на плафон і які піни задіяв](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mj35bc6b0164fc.webp)
![Дві готові коси. Коротша на праву сторону](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mj35aa05a4d93e.webp)
Намагався прокладати по заводській косі, шоб максимально виглядало по заводу.
![Місце прокладки правої коси](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mji698d2bec217.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mjno681854eb88.webp)
Ну і готовий результат
![Рідна підсвітка багажника](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mjsmaef0c6275c.webp)
![З увімкненим одним плафоном](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mjv204084f6df5.webp)
![З двома увімкненими плафонами](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6mjvvc851017366.webp)
Світла тепер дуже багато, видно геть все що треба в багажнику. За необхідності можна вимкнути, або увімкнути, але працює лише коли відкрита кришка, так як під'єднувався до проводки рідних плафонів підсвітки багажника.