#1 Copart
Вибір авто та покупка
В 2020 вирішив придбати авто з США. Розглядав лише з легко пошкодженою задньою частиною, щоб уникнути будь які приховані поломки, які дуже часто бувають при передніх ударах.
Вибір впав на VW Passat R- line 2016 з незначними пошкодженнями та цілою безпекою. Так як авто продавалось по “buy now” прикинув орієнтовну кінцеву вартість з ремонтом і вирішив брати.
2 місяці очікувань (доставка з Каліфорнії через Литву) і paseratti в Україні.
Вартість розрахована компанією була точною, добавилась лише комісія за переказ коштів в сша
Вартість доставленого авто склала 11800
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6x7zbac3c17b129.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6m55909134d76e2.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6m554555c285515.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6m54l1be489401c.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6m56ta0b6438465.webp)
Volkswagen Passat (North America) I Restyling