Всім привіт, давно не заходив. проблем з авто немає, а про ТО цього разу не став писати.
з новин це купив 17 диски з гумою на зиму, гуму поставив 235х65 від Kumho, літо в мене теж на 235, вигляд кращий, трохи мʼякша, але і жере трохи більше, але мене влаштовує.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6lhps88645eed5e.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6lhqg90d758ea74.webp)
Інші доробки це найбільша смакота для мене. люблю я люком користуватися, тож дуже часто глушу авто не зачинивши його. тож це набридло і я замовив модуль закривання люка. а на пару і закривання вікон. це два окримих модуля, але в одного продавця знайшов.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6lhr6652ea14ed1.webp)
встановлення в люк просте, пара шурупів і трохи часу придумати де там того блока приникати, щоб не грюкав.результат - люк закривається тепер сам.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6lhsb59c8278e3e.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6lhtn7d6add178c.webp)
А от з вікнами було набагато складніше. карта ніяк не хотіла зніматися, а потім і одягатися…) годину провів десь з інсталяцією але результатом роботи модуля дуже задоволений. тепер усі вікна працюють в автоматичному режимі (завод тільки водійське)ну і звісно закриваються при закриванні машини.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6li1p700bb9f443.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6li8kbe98a5d502.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s6li9j59da9a0e2f.webp)
лінк на ютуб https://youtube.com/shorts/ZPkYMlJmOy8?feature=share, де показую перші враження як працює.