Якось одного дожливого дня, яб сказав сильно дожливого, я помітив, що приобдуві салона з'явився посторонній шум з вентилятора, і перебої з работою самого пропеллера) Погугливши на форумі одразу з'ясувалось що причиною може бути контакт на модуль керування пічкою, контакт плавиться. Я не довго думая дочекався вихідних, благо наступні дні дощу випадало не так багато, поїхав я робити обдув)
Усе поичинаеться з часткової розборки торпеди з сторони пасажира, для цього потрібно зняти бардачок і буде гарний доступ. З цього і почнемо)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5yvsl1864ee00c5.webp)
Спочатку за допомогою пластикового шпателя з алііка, знімаємо боковину торпеди, і від'єднуємо вішку на перемикач подушки безпеки. І за ним відкручуємо болти кріплення.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5yvxv61ca4b3e23.webp)
Далі переходимо центральну частину, там болти зховані за центральною панелю. Там усе про тим же шпательком піднімаємо верхню частину бороди (вона на защьолках) Ручку селектора АКПП знімаємо, просто витягуємо вгору. І для нас відкривається доступ до болтів кріплення центральної панелі.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5yw876af86cf4f0.webp)
Для зручності верхню частину подвигаємо, її просто тянути на себе.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5ywj9d4ca2a13f5.webp)
І відручуємо болти.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5ywkbe9b48ebdfb.webp)
Саму центральну панель знизу смикаємо на себе, вона на кліпсах, повністю знімати центральну панель не треба, достатньо її потянути трохи щоб був вільний доступ до болта з правої частини який кріпить бардачок)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5yzprf5fe669d10.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5yzqi10df780f4a.webp)
Далі я вирішив викручуемо болт під бардачком біля центральної губи. Болт під гаглушкою.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5yzw28607e4ec21.webp)
Ще є болт біля правої стойки, він схований за пластиком у ніг пасажира, от там то мене і чекали сюрпризи, в приємному розумінні))
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5yzym56d5b23830.webp)
Зняв ши пластик побачив не тільки болт під Торкс) Але й пакетик странний) Це оказався кеш бек з Швейцарії, авато саме з цієї країни в 21-му році приїхало)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5z0303719c59433.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5z03062ff4ba9e6.webp)
Продовжуємо далі) відкриваємо бардачок і відкручуємо ще болти в середині бардачка)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5z063cc11b4c4ac.webp)
От тепер то можно його і зняти потянувши на себе, за ниш треба від'єднати трубку подачі холодного повітря в бардачок. Ще для зручності я витяг пластиковий короб повітря, який йде йде в праву стійку і в ноги пасажирам другого ряду.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5z08t061ff479bf.webp)
І от тут то ще маленький кешбек) Колись в школі мінялись такими скляними кульками, ще й в наклейки їх також вигравали)) прям ностальджі))
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5z0g7016ca55cd4.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5z0g79864b6750f.webp)
Попутньо вирішив прочитити дренажі для зливу конденсата, від'єднуємо центральний короб який прикриває селектор КПП, в низу біля ніг на цьому коробі виймаємо дві пластикові кліпси інструментом з аліка)) і витягуємо увесь короб насебе, і відкривається гарний доступ до самого дренажа, колись хотів не Сценік, а Меган 2 і дізнавався про нього, і багато вичитав, що добратись до дренажа там дуже складно, а якщо не почистити то під ковром вода збираеться, може я не правий, може в Меганах ще простіше чим в Сценіках то поправте, я відштовкуюсь від статтей на форумах))
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5z0w2f0cbb71618.webp)
Сам патрубок від'єднується просто, внизу його просто виймаємо, а вот в горі він з відливом трохи сильніше висмикнути треба)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5z127288ccc5184.webp)
Трубка дренажа власною персноною)
В середині він таки був грязний і трохи забитий, тому чистимо і ставимо назад, ііііі повертаємось до наших баранів)) Заглядуємо під торпеду і бачимо винувадця нашого дня) Кріпиться він на Торксі і на маленькій защолці, від'єднуємо і виймаємо.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5z1e3a1132d75b6.webp)
Одразу вийняв штекер, і одразу усе стало ясно) Контак №2 був поплавлений, і був нарушенний контакт, ножиком акуратно прочистив контак продзовин, вставив в резистор вентилятора включив ііііі усе заработало))
![№2 поплавився](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5z1hsb9cd40f9be.webp)
Ще звернув увагу що сам контакт вже ремонтували, була думака припаяти напряму до плати, бачив як робили на форумах, але на платі ніяких пошкоджень (бувають випадки коли і на платі контакт плавиться) є мисля купити таку фішку окремо і просто поміняти, а поки залишив так.
![сліди ремонту](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s60bmn9a14c36c47.webp)
![стан плати гарний без пошкоджень](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s60bn99d1f5c3368.webp)
![плата в зворотньому вигляді](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s60bom659b77f9ca.webp)
Так як сам кабель протянутий через внутрішній платик, а дріт до фішки перемотаний типу шумкою, я також вирішив перемотати тканевою ізолентою)
Забігаючи наперед, статтю пишу 21.12.23, фішку яка поплавилась я ще не міняв, і усе працює без усяких нарікань)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s60bp6f4f6e83445.webp)
Зборка проходить в зворотньому порядку, прокладаючи провода в середину, знайшов ще один 2-х контактний провод з датчиком! вияснив що це датчик інтенсивності освітлення (потрібен для регулювання обдуву, в авто режимі) але він без верхнього ковпачка( З цим теж потрібно розібратись, але це зовсім інша історія)))
Усіх рівних доріг, гарних краевидів, і мирного неба!