Добрий день everybody!))
Знайшов час в вихідний, і поїхав до хлопців з GoHardPerfomance встановлювати нову решітку.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5tx5yfb8a7eb620.webp)
Але виявилось все складніше ніж на перший погляд) Складнощі вийшли саме з защелками панелі і отворами з фіксаторами в цій тайванській решітці) Без термоклея не обійшлось, що б не вилітали з посадочних кріплення.
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5tx8h026b7e96ca.webp)
Довелось знімати колеса, підкрилки, сплітер, бампер. Панель на 4 заклепках приклепана до решітки. Важливо мати при собі нові заклепки, бо ті що в комплекті менші в діаметрі.
Також встановена нова емблема
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5txegc4749556d9.webp)
я результатом задоволений
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5txfm810bfd2c1e.webp)
Відео до/після по посиланню https://youtube.com/shorts/kOjEw_QSZJM?feature=shared
Mazda 3 BM