Пробіг у машини дуже малий за останні пів року, але на улюблений Аккорд не забиваю ))
Із останнього, що було зроблено:
- встановлення ПТФ. Хочу використовувати їх більше як ДХО, бо у темний час вони можуть сліпити зустрічний потік та і саме як ПТФ вони не дуже корисні, тим паче, що світла вистачає (4 лінзи). Змонтовані так, щоб їх було майже не помітно. Пройшовся добряче герметико, потім трохи клеєм та пофарбував у чорний мат, щоб максимально приховані були. В салоні окрема прихована кнопка для них. Працюють тільки із запаленням.
- підготовив і взув нову зимову гуму. Michelin Pilot ALPIN A4 у тому самому розмірі - 215-45-R18. Не самий дешевий і популярний розмір, тому прийшлось добре пошукати. Поки нарікань на гуму нема: мʼяка, не шумна. Сніг гребе, по сухому теж добре. Більше "тестів" не проводив.
- кілька нових наліпок під капот, на задні трикутники та дверях
- трохи оновив місцями антикор по днищу, де треба було
- почистив ще раз салон )))
- придбав 3 селікогелевихз мішечка від вологи (2 в салон і один в багажник)
- зробив отвори у глушниках в "нижній" точці, щоб стікала вода. З кожного витікло +- літр води. Щоб не так гнило та і зайву вагу скинув з банок))))Пробіг: кузов 242К км, двигун - 142К км. Проблем нема, тьфу-тьфу-тьфу, кайфую )))
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7v0a6da543e7c.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7v0f69d52398a.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7v536e53937d3.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7v0ec7075d907.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7v1aa77b5d340.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7v144eaefbb54.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7v595aeae17fc.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7uz8a5d655db5.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7v062a8596a0d.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7v0e1fd0bf837.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7uza0012ead85.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7uz3bbfe57028.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7uzf74bc6d1c2.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7uy0bbd90f59d.webp)
![Публікація](https://storage.googleapis.com/images.e-drive.com.ua/s5t7wla8adeec0e7.webp)