ТО2


Планове ТО
14 грудня 2023
RI0XL0VER
власник Kia Rio X I (FB PE) Київ

Нічого особливого, як то кажуть. Чергове планове ТО. Друге. Власне, ТО проходили більше ніж місяц тому, але все ніяк не знаходилося достатньо часу (та натхнення, що не менш суттєво), щоб відзвітувати перед спільнотою. Але, нарешті, знайшлися. І час, і натхнення 😎

ТО ми проходили в Автоцентрі на Столичному. Чому саме там? Було декілька причин.

По-перше, ТО вирішено було проходити у офіційного дилера. Авто наше зовсім ще нове (придбали ми його наприкінці осені 2021 року), і не хотілося втрачати гарантію на нього, адже Сервісна книжка суворо застерігає проти 'виконання робіт з регламентного ТО самостійно або на підприємствах, що не є дилерами KIA' (цитата). І - зазначу в дужках - гарантія нам, дійсно, стала у пригоді, і про це я ще розповім трохи згодом (маю надію, що саме трохи 😆).

По-друге, авто наше обладнане ГБО с заводу. Була така, чи не єдина партія, саме восени 2021 року, і того часу це навіть подавали як суттєву перевагу. Але згодом з'ясувалося, що попит на моделі з ГБО не такий і великий, як то собі розраховував ЗАЗ, тому вирішено було припинити таку практику. Як наслідок, склалася така ситуація, що ТО того ГБО, що встановлювалося на заводі, виконує навіть не кожен дилер KIA, бо банально не має в розпорядженні ані фахівців, ані відповідного обладнання. А в Автоцентрі на Столичному таке ГБО саме і обслуговують.

Ну і, нарешті (last but not least, так би мовити), ціна питання. У Києві, наразі, не так вже і багато офіційних дилерів KIA (лише вісім, якщо вже бути точним, і ще один є у Броварах), і в Автоцентрі на Столичному вартість ТО виявилася чи не найнижчою. Тому і вирішено було обслуговуватися саме у них.

А про саме ТО, власне, і розповідати особливого нічого. Справа у тому, що нам треба було саме у той день і час вирішувати ще одне питання, тому ми просто залишили авто, та поїхали собі у справах. Повернулися, попили кави, трохи почекали (я встиг понишпорити у нових Sportage, окрім яких, якщо казати про модельний ряд KIA, в автоцентрі нічого, власне, і не було), забрали документи і авто, та поїхали. От і все 🤗

І наостанок - документи, що свідчать про проходження нами регламентного ТО2, а також про його вартість.

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Kia Rio X I (FB PE)

Югá