Заміна кондиціонеру на клімат-контроль


Електроніка
1 жовтня 2022
Pashynskiy93
власник Mazda 3 BM Львів

Це був мій перший великий проект, який включав в себе багато інформації, позитивні та не дуже пошуки запчастин, фінансову складову, та цілу купу нервів та часу. Але тепер, так як майже минув рік, можу сказати, що проект того вартує. Не уявляю як я їздив без нього). Тепер не дуже коротка історія, приємного читання.

Почну історію з початку. Коли міняв салон на шкіру, придбав панель підігріву сидінь. Приємним бонусом була панель клімату.

Ну вот напишіть в коментах відповідь на питання: «Чому авто, яке побачило світ в далекому 2013, ще укомплектовувалось кондиціонером?»

Публікація


Далі почав збирати пазл за пазлом. Купив корпус пічки з електромоторами. В додачу дали мені і підторпедну проводку. Потім докупив ще датчики сонячної радіації та температури салону. Ніби по списку все було. Сам на таку роботу не наважився. Поїхав на сервіс. Майстра я вже знав (він мені сидіння ставив, так як фішки рестайл — дорест відрізнялись). Ми зняли торпеду, бороду, передні стойки і ще багато всього. Переставляли все почергово. Почали з проводки. Тут все жахіття, яке з нами відбулось. Ніби все ок. Проводка виявилась від рестайлу. Про що свідчили фішки електронного ручника та інші фішки по конектам з іншими проводками.

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація


Не розгубились. Швидко знайшли проводку. Але була лише Європа. Ми переробили провода під америку. Там по факту 4 нових дроти ЕірБегу. Виявили, що в проводці немає кнопки відкриття багажнику з салону. Взяли з рестайлу. Все підключили. Працює. З бонусів — у мене появилась підсвітка бардачка. Поміняли корпус пічки. Злили фреон. Залили новий. Прочистили систему. Все підкачали по нормам. Всі датчики на місцях. Почали збирати. Зібрали. Схрестили пальці. Завели машину. Декілька помилок. Виправили. Спробували клімат. Все працює. За весь цей час поки ми це все робили (трохи більше тижня), мені прилетів блок кнопок електрорегулювання водійського крісла. Поставив. Щасливий.

Публікація

Публікація

Публікація


Також додаю список каталожних номерів по проекту:

Публікація


Загальна квота проекту:

— Корпус пічки та проводка 150$

— Датчики температури та радіації 20$

— Панель клімату 35$

— Робота сервісу 200$ (це з чисткою кондиціонера, заміною фреону, підкачами і т.д.)

Загальна сума 405$ і це при курсі 28грн.

Хтось скаже «чому ж не купував відразу з ним?» - був дурним! Але виправився, поставив і як результат - задоволений. Вікна вже не потіють. Щей плюс перекрасив панель клімату.

Mazda 3 BM

Mons3k