Проекція в приборці та місце під окуляри


Електроніка
1 жовтня 2022
Pashynskiy93
власник Mazda 3 BM Львів

Далі мені приїхала приборна панель з проекцією. Думав, що буду ставити теж на сервісі, так як треба перенести на неї показники одометра. Поставив сам, правда показник одометра став показувати менший пробіг приблизно на 11тис км. Досі в пошуках допомоги з поверненням мого дійсного значення.

Тепер трохи деталей по заміні:

Взяв ноутбук. Загрузив ForScan. Купив ліцензію. 5€ на рік. Халява. Зайшов в групу Mazda 3 BM/BN. Загрузив собі excel таблицю для зміни конфігурацій. Хто не знає що це, додаю посилання на відео інструкцію автора таблиці:

https://youtu.be/hHsMJp-P_ss

Сергій, тобі ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!

Публікація


Озброївся фігурною викруткою та OBDII (a.aliexpress.com/_9hgn9A).

Додаю інструкцію як знімати приборну панель:

https://youtu.be/Db2rspxfuyM

Робив все згідно всіх інструкцій. Далі зберіг файл конфігурації старої приборки. Зняв її. Поставив нову. Зібрав все назад. Машина не заводиться. На всій радості нової приборки, забув про кнопку запуску. Знову розібрав пластик. Поставив штекер на місце. Зібрав. Завів. Вилізли 4 помилки. Я був готовий. Підключив до ноутбука. Залив стару конфігурацію. Помилки пропали. Ну якось так 😅

Публікація

Публікація


Окрім приборної панелі, оновив також і плафон салону. Тепер він з контейнером під окуляри. Ще трішки підклею стелю в місці де вирізав і буде все ОК! Доречі, з внутрішньої сторони стелі є відмітки по яким вирізати. Роботи 15 хв, результатом задоволений. Вигляд тепер став не до порівняння.

Публікація

Публікація

Mazda 3 BM

Mons3k