Продовження роботи над машиною


Аксесуари
1 жовтня 2022
Pashynskiy93
власник Mazda 3 BM Львів

Після того як забрав авто з ремонту відразу взявся за прибирання в авто, так як було все в пилу. Підключив автомобільний пилосос і 2 години все пилососив. Сів акум. Перше не зрозумів, що сталось. Стрілка на одометрі бігала збоку в бік. Прикурив. Завелась. Тай більше не зациклювався. Пройшло трохи часу. Поїхав на мийку. Поки витирав машину (звісно під музику😅), акум знову сів. Тут він мене вже почав бісити. На наступний день поїхав і купив новий. В тому магазині де його купував у продавця було перше питання: «Чому я його не замінив, як тільки авто приплило в Україну?» Тихий океан, сіль у повітрі… Тай таке… Купив собі новий АКБ від компанії Topla. Типу ціна = якість. Залишив у них старий і фінальна ціна мені обійшлась з врахуванням усіх знижок 1510грн (в магазині був з ціною ~2200 грн). Надаю посилання на їх інтернет магазин: autopartner.in.ua/catalog/item/topla/108160З з нюансів я взяв АКБ під Європу, як мені пояснили, вони трохи менші, але це не критично.

Паралельно замовив собі комплектуючі до клімат контролю. Почав тестити. Виявилось багато запчастин бракує. Добре, що я підписаний на багато груп по Мазді, і одного разу появилось оголошення про корпус пічки для мого авто. Замовив. Питав за все, «яка комплектація?», «який рік?», «що було з авто?». На рахунок останнього, то хз чому саме це питав. Пройшло 3 дні. СМС з Нової пошти. Поїхав забирати. Приїхав весь комплект:

1. Корпус пічки з моторами

2. Датчик сонячної радіації

3. Датчик температури салону

4. І підторпедна проводка (комплектація авто з якої її знімали повністю ідентична моїй). Тут треба звертати особливу увагу! Має бути того ж ринку, що і ваше авто (США=США, Європа=Європа), якщо це ігнорувати, будуть нюанси з підключенням (різні роз‘єми); далі з CD 💿 чи без; Bose, чи без нього і т.д.

5. Панель клімату, у мене вже була))

Встановлювали там ж і де сидіння. Кажу відразу, сам боявся це все робити. Проте зараз багато чого роблю сам.

Публікація


Також придбав на зиму комплект коліс (взяв Hankook Winter I*Cept IZ2), а також замінив резинки двірників. Якщо коротко:

1. Виймаєте резинки

2. Виймаєте металеві тримаці з резинок

3. Вставляєте тримачі в нові резинки

4. Правдами — неправдами, засуваєте резинки в двірники.

Процедура на 5 хв, но трохи напарився.

Mazda 3 BM

Mons3k