Все було б добре, але не поділив дорогу з фурою. Пошкодив крило та двері. Звернувся в свою страхову ТАС (у мене повне КАСКО). Місяць часу вони розглядали справу. І як результат - прийшов лист відмови.
Ситуація на мою думку дуже смішна, але що ж робити? Відмова через те що, коли у мене тріснули шини (писав у попередній статті по пробиття гуми), я поставив на зад дві демісезонні шини. У мене вони стояли на авто коли її купував. Так як в договорі прописано, що згідно сезону має бути відповідна гума. Тому, якщо маєте КАСКО, уважно читайте договір! Бо тоді - це гроші за повітря. Іншими словами, наступне чим буду займатись — це двері (найлегше) і крило (найбільше гемору). Та й таке…
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/202763fcd0e9ef073e6e24ed47007c81.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/e1b53ef1aedc8ae3e2ffa8dc84f48958.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/f45f812bfa23a9a4b5a044e8df1cce55.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/cc517102bb8eb459d129a9f0e1acb24f.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/0983d2e67ee3ab0fb27b5f59d44e0977.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/ddf4fe50fefeaf3e7bc47e56a5d53de6.jpeg)
Усім рівних доріг!
Mazda 3 BM