Продовжую статтю по оновленню салону. Так як це бортовий журнал моєї ластівки, то розповідаю вам все по хронології. Дані маніпуляції проводились у вересні 2021 року.
Поїхали:
Знайшов відповідний салон від BN, бо якщо вже диван поставив, то вже треба такі ж і на перед.
Ціна 350$. Доставка біля 50$. Приїхали за 2 дні. Втішився. Відразу думав, що і поставлю, але не тут то було. Бісові роз‘єми не підходили. Розстроївся. Обдзвонив усі СТО у Львові. Більшість сказали, що таким не займаються, інші зарядили величезний цінник. Розстроївся ще більше. Але зробити треба було.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/ac7770b96100e65a1b66cfc904a47511.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/7c19d05e093f2a3be6fe94db11afca40.jpeg)
Фото не моє, але поставив, щоб ви зрозуміли як виглядають фішки. Свої не встиг сфотографувати.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/63e708d3947d9c676646d48c87c5b4a0.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/594126d87a9e70e46b25b3ce347b17af.jpeg)
Поїхав до знайомого електрика на СТО. Казав, що зробить. Далі ще пару нюансів вилізло. А саме - не робочий блок підігріву сидінь та блок регуляторів електроприводу водійського крісла.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/40dcb9c7b1ff2040e5db7fe3f1ffb46c.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/678e12d8b8da633f65d3276b18b501ce.jpeg)
Знайшов на OLX блок підігріву. Ціна 1000 грн (37$ на той момент). Замовив. Прийшло за 3 дні. Поставивли. Перевірили, підігрів працює. Стало трохи легше. Блоку електроприводу ще не знайшов. В процесі.
Сидіння поставили. Дивиться просто бомбезно. Задоволений результатом. Ще поставлю блок і можна цей проект закривати і насолоджуватись комфортом.Поки займався сидіннями, вирішив замінити руль на шкіряний. Ціна 30$. Поставив сам, дякуючи відео Сергія (SergSlim).
https://youtu.be/2aJOw-cP0YI
Часу пішло до 15 хв. Результатом задоволений. Ще залишилось перешити дверні карти. Це вже наступний етап проекту.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/6d2389d861d810721251f1477a4c5317.jpeg)
Ну і собі в радість, доклеїв карбоном пластик селектора, поставив LED підсвітку, щоб краще було видно шкіряний салон 😅, замовляв їх звісно ж з Китаю)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/e8bed532227706c218ee75a2e1acb3f6.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/a13a90fa29af4d8ec1934a69c129a46b.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/b2e1caa6a351dee80e98eeac481a2dbc.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/862e4faaee14d015bd0ca6c5bf2bb3fe.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/9126a75ca3cab1491540118773199ae0.jpeg)