Заміна салону на шкіру та малі апдейти (частина 2)


Стайлінг
23 вересня 2022
Pashynskiy93
власник Mazda 3 BM Львів

Продовжую статтю по оновленню салону. Так як це бортовий журнал моєї ластівки, то розповідаю вам все по хронології. Дані маніпуляції проводились у вересні 2021 року.

Поїхали:

Знайшов відповідний салон від BN, бо якщо вже диван поставив, то вже треба такі ж і на перед.

Ціна 350$. Доставка біля 50$. Приїхали за 2 дні. Втішився. Відразу думав, що і поставлю, але не тут то було. Бісові роз‘єми не підходили. Розстроївся. Обдзвонив усі СТО у Львові. Більшість сказали, що таким не займаються, інші зарядили величезний цінник. Розстроївся ще більше. Але зробити треба було.

Публікація

Публікація


Фото не моє, але поставив, щоб ви зрозуміли як виглядають фішки. Свої не встиг сфотографувати.

Публікація

Публікація


Поїхав до знайомого електрика на СТО. Казав, що зробить. Далі ще пару нюансів вилізло. А саме - не робочий блок підігріву сидінь та блок регуляторів електроприводу водійського крісла.

Публікація

Публікація


Знайшов на OLX блок підігріву. Ціна 1000 грн (37$ на той момент). Замовив. Прийшло за 3 дні. Поставивли. Перевірили, підігрів працює. Стало трохи легше. Блоку електроприводу ще не знайшов. В процесі.

Сидіння поставили. Дивиться просто бомбезно. Задоволений результатом. Ще поставлю блок і можна цей проект закривати і насолоджуватись комфортом.Поки займався сидіннями, вирішив замінити руль на шкіряний. Ціна 30$. Поставив сам, дякуючи відео Сергія (SergSlim).

https://youtu.be/2aJOw-cP0YI

Часу пішло до 15 хв. Результатом задоволений. Ще залишилось перешити дверні карти. Це вже наступний етап проекту.

Публікація


Ну і собі в радість, доклеїв карбоном пластик селектора, поставив LED підсвітку, щоб краще було видно шкіряний салон 😅, замовляв їх звісно ж з Китаю)

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Mazda 3 BM

Mons3k