Заміна ЕБУ


Поломка
17 березня 2023
Bandit13
власник Nissan Maxima A32

Доброго дня, еДрайвчани! Натрапив на таку проблему: одного дня, почала "троїти". При діагностиці, виявили, що в першому циліндрі немає іскри, пробували міняти місцями свічки та котушки, те ж саме. Прозвонювали дроти від ЕБУ до кошутки, цілий, але на запущеній машині немає імпульсу на котушку, на інших котушках перевіряли, там є імпульс. Кинули напряму дріт від ЕБУ до котушки, те ж саме, дзвониться, але імпульсу так і немає.

Читав багато форумів, знайшов інфу, що це болячка Максіми... порадили замінити ЕБУ, бо проблема саме там... думаю, ну попав...

Як виявилось, знайти ЕБУ на араба, нетак то й легко, плюс все впирається в бюджет. Через зв'язки по групі власників А32/33 знайшли для мене, очікуваний мною, ЕБУ, взяв одразу з косою, сказали, підключиш, і все повинно працювати, думаю, ну і круто. Віддавши "трішки" грошей за нього, приїхав мій новий ЕБУ, до речі, зняли його з робочого авто, власник якого не захотів ремонтувати його.

І ось прийшов час, ставлю новий ЕБУ до себе в авто, вмикаю запалення, а нічого не відбувається, не приходить плюс на ЕБУ. Думаю, ну срака якась...

Взявши в руки два ЕБУ, свій та той, що придбав, і виявив, що в них різні номери, в мене закінчується на ...u03, а на тому надпис ...u02. Знову почав шукати інфу, знайшов, що це різні роки випуску, різні прошивки і тд, але, це араб, тут немає ні іммобілайзера, ні каталізатора і тд, тобто, нічого не повинно заважати йому працювати. Але, дякуючи Денису Гревцеву, ми дуже багато пізнали інформації про наші ЕБУ, в нього, до речі два "білих лебедя" А32 араба, знайшли інфо, що в різні роки по різному приходило живлення на ЕБУ, тож, попереду ще багато часу на виявлення цих недоліків, і я надіюсь, що вона все ж таки запрацює.

Можливо хтось ще володіє інформацією, пишіть, буду дуже вдячний

Публікація

Публікація

Публікація


подивився

Nissan Maxima A32

Bandit