Волога в багажнику


Неприємна ситуація
16 березня 2023
vladosik_029
власник Ford Focus II

та

Volkswagen e-Golf I

Помітив що в багажнику стало сиро, і утворюється конденсат, не відразу звернув на це увагу, потім ставало все гірше, під запаскою утворилася не маленька калюжа. Вирішив що тече гофра проводки з лівого боку, там якраз обшивка найбільше була вологою, але став звертати увагу, що зверху з того боку немає слідів крапель і вирішив капати глибше. Звідки вона може з'явитися, розібрав всю обшивку і помітив, що це повітрозабірники, коло них все було мокро і було помітно , що вода тече від них.

Публікація


Далі став шукати інформацію як це можна усунути. В інтернеті багато було інформації, щоб їх зняти потрібно знімати бампер або частково відкрутити його і намагатися з того боку відклацнути засувки, але я вирішив спробувати з боку багажника зняти, так як на вулиці зима, і у дворі на вулиці не дуже хотілося знімати бампер і підкрилки. І я зрозумів, що їх реально зняти з боку багажника, ось у якому положенні можна витягнути їх

Публікація


ось і він знявся

Публікація


Ну і тут я побачив, що з часом ущільнювач почав твердіти і деформуватися, через що щільно не прилягав до кузова авто, і вода спокійно затікала всередину. Ну і далі на допомогу приходить звичайний автомобільний герметик, далі чистимо, сушимо, знежирюємо, наносимо герметик, обережно просовуємо їх у середину і замикаємо.

Публікація

Публікація


Вже пройшло 3 місяці і там все сухо як було раніше.

Ford Focus II Restyling

Ford Focus 2 2008