Так як я вирішив описувати всі важливі події своєї ластівки, та щей у хронологічному порядку, тож такі статті теж тут будуть. Отже розпочинаю.
Перша халепа, яку спіткав. Ситуація сталась у серпні 2021.
Їхав забирати дружину з роботи, на вулиці по якій їхав, проводились ремонтні роботи. Запинився на світлофорі. Коли загорівся зелений то відразу і рушив. Нічого не чекало біди. Швидкість 40-45 км/год. Яма, яку залило водою (була буря пару годин перед моєю поїздкою). Удару не було, тільки почув як вистрілили колеса. Машину похилило в праву сторону. Перестроївся. Включив аварійку. Вийшов з машини. Побачив. Розстроївся. Відразу два колеса. Подумав, докатка у мене одна. Це була перша година ночі. Згадав про мобільний шиномонтаж. Загуглив. Знайшов номер. Подзвонив. Домовився. Як добре, що у нас є такі сервіси!)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/f927ef5155c08aeda0f6a93ddab68e4d.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/ffea7d319f3e3b05a646572e760315e1.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/8b2761aac1f652b39bacb4d8cd4dbc7a.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/ffb662e72f6ae611b3fb6f2fe65e73aa.jpeg)
За 30хв приїхали. Зробили. Я щасливий. Тепер буду міняти гуму (тільки пару місяців тому купив нову).
Усім рівних доріг та удачі на дорогах!