Заміна салону з BM на BN. Дзеркало салону з автозатемненням та трохи карбону)


Стайлінг
22 вересня 2022
Pashynskiy93
власник Mazda 3 BM Львів

Усім привіт!

Все почалось з того, що у мене поплавилась наклейка на “саблі”. Замовив відразу карбонову плівку. Поклеїв. Сподобалось. Замовив ще наклейки на панель коробки передач і «шайби» мультимедії. В процесі поклейки. Хоча через деякий час появилось бажання обтягути шкірою та алькантарою, але це вже в майбутніх статтях)

Публікація

Публікація

Публікація


Далі, гортаючи OLX, побачив багато оголошень зі шкіряним салоном. Загорівся. Замовив задній диван за $75. Почав шукати передні сидіння. Знайшов. Замовив за $390, виявились без AirBag. Розстроївся. Відмовився від замовлення. На наступний день знайшов такіж сидіння тільки з AirBag. Сидіння хотів виключно шкіра, або замінник, з підігрівом сидінь та електрорегулюванням сидіння водія та виключно американські. Американські через те, що у них стоять ваги на сидіннях, а у Європи датчики. Іншими словами — щоб не бавитись з конфігураціями взяв те що треба.

Через 2 дні приїхав задній диван. Поставив. Виявив нюанс. Диван — європейський, а щей до того всього, як вияснилось від хетча, тому кріплення відрізняються (додаю фото). Буду щось думати, як це виправити. Можливо візьму кріплення з старих сидінь, якщо так получиться.

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація


Параленьно замовив дзеркало салону з автозатемненням. Приїхало. Поставив. Радію як мала дитина)

Публікація


Замовив передні сидіння. Про них буде продовження статті.

Ну і так як у мене комплектація Спорт, отже приборна панель без проекції, і шкала показує окрім кілометрів щей милі, замовив ще собі приборку з проекцією. Заплатив $100. Це без дашка (козирька). Замовив ще його. Чекаю на доставку. Буде в статті з передніми сидіннями.

Публікація


В планах ще купити дверні карти, шкіряні з BN. Сидіння доречі теж з цієї комплектації. Також, ще докупив панель з кнопками підігріву сидінь разом з клімат контролем. До зими планую ще кондиціонер на клімат замінити. От там буде «весело».

За допомогу дякую:

mazzyboy за підказки з салоном. У нього більш детальніше все розписано)

SergSlim — за панель клімат контроля та підігріву сидінь

AxelaMazda — за те що допомагав та підказував у різних нюансах.

Також групі в телеграм для власників Mazda 3 3gen BM BN. Якщо шукаєте допомоги у вирішенні різних питань пов‘язаних з даним автомобілем, її можна знайти у цій групі. t.me/Mazda3BM_BN_UA

Поки все) Не соромтесь на вподобайки) Далі буде)

Mazda 3 BM

Mons3k