Заміна салону з BM на BN. Дзеркало салону з автозатемненням та трохи карбону)
Усім привіт!
Все почалось з того, що у мене поплавилась наклейка на “саблі”. Замовив відразу карбонову плівку. Поклеїв. Сподобалось. Замовив ще наклейки на панель коробки передач і «шайби» мультимедії. В процесі поклейки. Хоча через деякий час появилось бажання обтягути шкірою та алькантарою, але це вже в майбутніх статтях)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/f946bfd0e6ae2b7ef3dc496c13f744b8.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/cc99f21e914313aa71462eb71e6210fc.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/767d9b8f6c42baf96dd75f4d55324c79.jpeg)
Далі, гортаючи OLX, побачив багато оголошень зі шкіряним салоном. Загорівся. Замовив задній диван за $75. Почав шукати передні сидіння. Знайшов. Замовив за $390, виявились без AirBag. Розстроївся. Відмовився від замовлення. На наступний день знайшов такіж сидіння тільки з AirBag. Сидіння хотів виключно шкіра, або замінник, з підігрівом сидінь та електрорегулюванням сидіння водія та виключно американські. Американські через те, що у них стоять ваги на сидіннях, а у Європи датчики. Іншими словами — щоб не бавитись з конфігураціями взяв те що треба.
Через 2 дні приїхав задній диван. Поставив. Виявив нюанс. Диван — європейський, а щей до того всього, як вияснилось від хетча, тому кріплення відрізняються (додаю фото). Буду щось думати, як це виправити. Можливо візьму кріплення з старих сидінь, якщо так получиться.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/7df0f463723ea08a0742305d25b5e52e.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/0a49605fbfeeb334e2433216d35a7564.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/6ac75617faf0db629ff1db844e6f1d2c.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/1429af96ae0da9c47483d407d60740b6.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/72c0787dab4545421409d0ecb3d3a330.jpeg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/449253f4c4eba87d40f78bc91ac293d7.jpeg)
Параленьно замовив дзеркало салону з автозатемненням. Приїхало. Поставив. Радію як мала дитина)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/21e212a543b8cf727e97ab01a24e5efb.jpeg)
Замовив передні сидіння. Про них буде продовження статті.
Ну і так як у мене комплектація Спорт, отже приборна панель без проекції, і шкала показує окрім кілометрів щей милі, замовив ще собі приборку з проекцією. Заплатив $100. Це без дашка (козирька). Замовив ще його. Чекаю на доставку. Буде в статті з передніми сидіннями.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/bc0704e53c815f7d81a2e39042ec7e4f.jpeg)
В планах ще купити дверні карти, шкіряні з BN. Сидіння доречі теж з цієї комплектації. Також, ще докупив панель з кнопками підігріву сидінь разом з клімат контролем. До зими планую ще кондиціонер на клімат замінити. От там буде «весело».
За допомогу дякую:
mazzyboy за підказки з салоном. У нього більш детальніше все розписано)
SergSlim — за панель клімат контроля та підігріву сидінь
AxelaMazda — за те що допомагав та підказував у різних нюансах.
Також групі в телеграм для власників Mazda 3 3gen BM BN. Якщо шукаєте допомоги у вирішенні різних питань пов‘язаних з даним автомобілем, її можна знайти у цій групі. t.me/Mazda3BM_BN_UA
Поки все) Не соромтесь на вподобайки) Далі буде)