![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/0f64cbeedb9e03de879c5cf9b03cb80c.jpg)
Знайомий вирішив купляти 124 мерседес і треба було катнути з ним на Закарпаття, в Хуст. А я й радий, бо ніде сильно з тим карантином ніде не катаюсь, лиш працюю і в гаражі машину шпортаю. Дорога непогана, місцями є ями, але я реально кайфанув. На зробленій ходовій і правильному розвалі-сходженню вона рулиться просто чудесно.Ну і нові колеса TOYO 215/60 r15 теж грають певну роль, малюнок в них ялиночкою і вони дуже добре відводять воду, а дощ падав майже всю дорогу.
Машину купили, дизельний 3л тракторець з автоматом, пів млн пробігу, але в досить непоганому стані:)
Їхали попри самий кордон, його охороняють срочники і чомусь мені згадалось те відео., поухмилявся і полетів собі далі. По дорозі назад в селі Діловому зупинились відпочити і спробувати фірмовий бограч, дуже смачно:)
За день катнув 450 км, балону газу в 48л хватило на 371 км, розхід вийшов 12,93л/100 і я дуже задоволений цим.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/d89c354995be14e277660c3933691483.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/2730f19ef3794d3fe609a814ead80bdf.jpg)