Задні амортизатори + Комплект ричагів. Day 2
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/719580a8f60c616ac926fc2ef47a46de.jpg)
Ну що я можу сказати, було весело, але знову на це я б не підписався:)Стартанув зранку сам, поміняв тяги стабілізатора, хотів ще втулки але вони прийшли якісь замалі по діаметру.Зняв те що стояло, глянув пружне, ціле, оригінальне — поставив назад.Потім до мене підключився тато і ми почали розбирати одну сторону.Вивішуєм машину і знизу доверху розкручуєм ричаги.Той, там де розвал прийшлось зрізати, бо перед тим пару вечорів пробували розкрутити — безуспішно. Кароче, я купив комплект ричагів Lempforder і чомусь думав, що просто візьму зніму рідні, поставлю нові і рідними болтами закручу.Ага, молодий наївний.просто хочеться матюкатись, отвори в діаметрі на нових ричагах десь більші, а десь менші, тобто тільки болти з комплекту мусиш використовувати.Гайки дуже важко закручуються, порівняно з рідними( змазка в поміч) Ну і на останок, як вишня на торті нові болти не на звичайний ключ, а на торкс ( S класу, типу зірочка така)😑😡
Ну це таке, мінорні штуки.Та й якісь самих ричагів не радує, рідні міцніші. краще напевне купити сайлентблоки, дати комусь щоб тобі рідні випресували і нові запресували, а якщо ще разом з тим й зачистять помалюють ричаги, то буде пушка ракета:) Поставити з рідними болтами і буде спокій.
Амортизатори стали легко, попередні були монро і були досить живі)
Ричаги затягували на машині на колесах, де був доступ, а де доступу не було ставили бруски під ричаги і знімали колеса. Покатаюсь трохи і поїду на розвал.
Якось так, на черзі ще сайлентблоки заднього ричага і плаваючі.Але це вже зовсім інша історія😅
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/310ce09b076d190f471eb18d94e8a111.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/89f4edbe10014fbab329ee622cf26149.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/4dff1fb12bc2e392c586c9dae3d108bf.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/c767a025acf4dae138255993ba2585fd.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/20961329db6df37b6ccf7bffcc056e82.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/1499178944a709b4b11d2495c9a92bb0.jpg)