Задні амортизатори + Комплект ричагів. Day 2


Витратники
17 травня 2020
chapter_c124
власник Mercedes-Benz E-klasse W124
Публікація


Ну що я можу сказати, було весело, але знову на це я б не підписався:)Стартанув зранку сам, поміняв тяги стабілізатора, хотів ще втулки але вони прийшли якісь замалі по діаметру.Зняв те що стояло, глянув пружне, ціле, оригінальне — поставив назад.Потім до мене підключився тато і ми почали розбирати одну сторону.Вивішуєм машину і знизу доверху розкручуєм ричаги.Той, там де розвал прийшлось зрізати, бо перед тим пару вечорів пробували розкрутити — безуспішно. Кароче, я купив комплект ричагів Lempforder і чомусь думав, що просто візьму зніму рідні, поставлю нові і рідними болтами закручу.Ага, молодий наївний.просто хочеться матюкатись, отвори в діаметрі на нових ричагах десь більші, а десь менші, тобто тільки болти з комплекту мусиш використовувати.Гайки дуже важко закручуються, порівняно з рідними( змазка в поміч) Ну і на останок, як вишня на торті нові болти не на звичайний ключ, а на торкс ( S класу, типу зірочка така)😑😡

Ну це таке, мінорні штуки.Та й якісь самих ричагів не радує, рідні міцніші. краще напевне купити сайлентблоки, дати комусь щоб тобі рідні випресували і нові запресували, а якщо ще разом з тим й зачистять помалюють ричаги, то буде пушка ракета:) Поставити з рідними болтами і буде спокій.

Амортизатори стали легко, попередні були монро і були досить живі)

Ричаги затягували на машині на колесах, де був доступ, а де доступу не було ставили бруски під ричаги і знімали колеса. Покатаюсь трохи і поїду на розвал.

Якось так, на черзі ще сайлентблоки заднього ричага і плаваючі.Але це вже зовсім інша історія😅

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Mercedes-Benz E-klasse W124

azuriteblau