Передня еластична муфта.


Запчастини
17 січня 2021
chapter_c124
власник Mercedes-Benz E-klasse W124
Публікація


Після заміни сайлентблоків заднього редуктора було всерівно чути люфт при переключенні.З ним поборолись, чуть підтягнувши шліцеве з‘єднання.(Ключі 41/46)Стало краще.Ну і разом з тим мозолила очі надірвана еластична муфта, ще оригінальна(25 років!) А124 411 02 15

Почав шукати по каталогах, оригінал 100$Таке собі, по такі речі краще вже звернутись до людей, які зуб з‘їли на підборі запчастин.Пишу Глинолюбу з форуму benz.ua, через пару днів запчастини у мене. Якість — бомба! Наскільки знаю оригінальні муфти FEBI ходять досить довго.Також подушку коробки відкопали оригінальну.

Щоб поміняти, відкручуємо муфту.Потім відкручуємо кронштейн який тримає подушку коробки, попередньо під коробку ставимо домкрат.Після того як відкрутили кронштейн знімаємо подушку і акуратно домкратом опускаємо коробку на трошки вниз.Знімаємо подушку. Кардан відводимо монтажкою назад і вверх.Якраз буде достатньо місця щоб вийняти стару муфту і поставити нову.Ну і зборка в зворотній послідовності.Я дуже люблю оригінальні мерседесовські болти, тому їх і лишив, а гайки поставив нові з набору, з фіксатором різьби.

На рахунок затяжки.Спочатку я затягнув просто ключами, а далі ми вже вдвох з досить таки великим плечем затягували.

Надіюсь тепер все буде ок і переключень буде не відчутно взагалі:)

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Mercedes-Benz E-klasse W124

azuriteblau