![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/678baafa334332ef0b56a308bc5f8269.jpg)
Отож, ще при купівлі машини було ясно, що з датчиком бензину явно щось не так.Він показував завжди максимум і дуже рідко +- те що дійсно було в баці. Заливав завжди по максимуму і так катався.Думав питання в самому датчику, але тато колись його давніше розбирав, чистив струни і то ніякого результату не дало.
Я не дуже хотів лізти а приборку, тому купив ще один, точно робочий датчик бензину в бак.Результат — 0, нічого не змінилось.
Тому зібрався з духом і поліз в приборку. Знімати її вже знаю як в перші дні після покупки міняв трос спідометра, потім лампочки і ще багато багато всякого.
А от розбирати, то перший раз робив.Відкручуємо всі шурупчики ззаду і приборка розбирається на ізі. Далі відкручуємо гайки які тримають ліву частину. Підважую плоскою викруткою «прибор» із трьох датчиків і вони виходять.Уважно дивлюсь і бачу тріщину в пайці.Пропаяв всі контакти, більше нічого такого критичного нічого не побачив.Зібрав назад, поставив і все працює, стрілка не пригає, а показує так як і має бути.
Получилось!
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/89f8cc56d7ecb9ce46829fde81ac51bb.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/a14dea8aa523cd4a03f0a8647f7f22a1.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/41f90949b57995e9eb44860f168f82b1.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/ee497e2543fa7f29f5d2b337c14997ab.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/6b88f844147615a81133b842355283ea.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/db6b4d00a241607338f416c243983ff3.jpg)