Датчик бензину


Тюнінг
22 березня 2021
chapter_c124
власник Mercedes-Benz E-klasse W124
Публікація


Отож, ще при купівлі машини було ясно, що з датчиком бензину явно щось не так.Він показував завжди максимум і дуже рідко +- те що дійсно було в баці. Заливав завжди по максимуму і так катався.Думав питання в самому датчику, але тато колись його давніше розбирав, чистив струни і то ніякого результату не дало.

Я не дуже хотів лізти а приборку, тому купив ще один, точно робочий датчик бензину в бак.Результат — 0, нічого не змінилось.

Тому зібрався з духом і поліз в приборку. Знімати її вже знаю як в перші дні після покупки міняв трос спідометра, потім лампочки і ще багато багато всякого.

А от розбирати, то перший раз робив.Відкручуємо всі шурупчики ззаду і приборка розбирається на ізі. Далі відкручуємо гайки які тримають ліву частину. Підважую плоскою викруткою «прибор» із трьох датчиків і вони виходять.Уважно дивлюсь і бачу тріщину в пайці.Пропаяв всі контакти, більше нічого такого критичного нічого не побачив.Зібрав назад, поставив і все працює, стрілка не пригає, а показує так як і має бути.

Получилось!

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Mercedes-Benz E-klasse W124

azuriteblau