Заміна заднього скла


Запчастини
5 серпня 2021
chapter_c124
власник Mercedes-Benz E-klasse W124
Публікація


При покупці авто був один косяк — розбите заднє вікно внизу зліва, щось впало з будинку. Нічим добрим для мене це не пахло. По — перше, могла затікати вода в салон, по-друге ущербний вигляд.Ну і третє — $$$

Залив термоклеєм, поклеїв гарну наклейку 124 поверх. Зразу і не було помітно, що розбите, але я зарікся що поміняю. Так і їздив, нічо ніде не затікало і вигляд був більш менш ок, але павутинка ставала все більше і більше.

Вибору по нових склах до купешки не так і багато, всі продавани морозились, не могли назвати ціни, часу і т.д Тому я моніторив олх, і як тільки всплило б.у скло десь в Зборові ми сіли і приїхали по нього. Візуально досить непогане, номер такий же як був в мене, один в один. SIGLA. Трохи вже є білизни, але то не страшно, порівняно з моїм старим.

І от те скло десь біля року стояло, припадало пилюкою, я мав надію, що зберу весь комплект.резинки і т.д але ціни на них не радували, з*являлись якісь інші штуки щоб робити. І я забив.а потім хлопці сказали, що ніхто з ним морочитись не буде, і так переклеєять, залишать все старе, поставлять на герметик. Звернувся у Івано — Франківську до хлопців з "АВТОСКЛО-МАКС", дуже приємні рєбята, нічо не поламали і ніби все ок зробили.

Рідне скло було ще 96 року…

Вот такі дела, ребятки.

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Mercedes-Benz E-klasse W124

azuriteblau