Встановлення відеореєстратора


Електроніка
26 листопада 2021
dimahatchet
власник Mazda 3 BM Київ

Взагалі збирався купити собі 70mai Dash Cam Pro Plus A500S, про нього багато гарних відгуків. Але так сталось, що подарували на день народження 70mai Wi-Fi Smart Dash Cam 1S, тож буде поки що цей.

Сам реєстратор звичайний, нічим гарним не виділяється. Навіть навпаки є декілька мінусів:

- Щоб вимкнути голосове сповіщення про старт та стоп запису (а це ж кожен раз при старті та зупинці), треба ставити кастомну прошивку, де ці звуки просто прибрані.

- На реєстраторі є кнопка, але нею не можна відмітити запис як аварійний чи захищений від перезапису (єдина б була корисна фіча для кнопки). Це робиться лише голосом, але якщо версія для Китаю, то ї китайською треба команду казати

- Комплектне кріплення не зручне, якщо мова про швидке зняття реєстратора

- Вночі, очікувано, якість відео погане

Але ж допис про інше. Оскільки розетка-прикурювач у підлокітнику, то тягнути туди кабель живлення не зручно. Також помітив, що після зупинки двигуна живлення у прикурювач все одно подається (можливо так лише у авто для ринку USA). Тому реєстратор доводилось вимикати вручну або він через 20 хвилин сам вимикався.

Вирішив підключити через блок запобіжників біля лівої ноги водія. Обрав варіант коли на кінці подвоювача буде та ж сама розетка 12V.

Замовив його на AliExpress. Запобіжники там розміру micro, але саме у продавця по лінку треба обирати розмір MINI

Публікація


Запобіжник на 15А для розетки і 10А на реєстратор (щоб не було пустого місця:) )

Мінус кріпиться до болту над блоком запобіжників. Щоб до нього дістатись, краще зняти не лише кришку над запобіжниками, а бокову панель.

Публікація


Кабель у тканинну ізоляційну стрічку, щоб не шумів, кабель вздовж лобового скла зверху та на стійку під ущільнювач. Навіть не довелось щось знімати.

Реєстратор не клеїв, а докупив додатково присоску.

Публікація


Тепер запалення увімкнуто - запис почався, запалення вимкнуто - реєстратор вимикається. Бажаний результат досягнуто

Mazda 3 BM