Заміна екрану CMU на рестайлінговий


Електроніка
5 січня 2022
dimahatchet
власник Mazda 3 BM Київ

Під час вибору авто хотілось відразу рестайлінг. Там салон, на мою думку, виглядає яскравіше. Але бюджет на авто не дозволяв цього зробити.

Чудовою новиною було, що багато елементів салону можно поставити з реста на дорест.

Я вирішив почати з найлегшого та найпопулярнішого - заміну головного пристрою на рестайлінгову модель. Вдалось знайти його за 100$ в гарному стані (екран та CMU)

Публікація


Для такої заміни було пару причин:

1. Ресталінговий екран, на мою думку, виглядає краще та сучасніше. Не до вподоби мені хромова рамка.

2. Мій екран мав типові для доресту проблеми з тачем. Він працював лише в кутках екрану. Добре що хоч без фантомних натискань та без видимих дефектів. Оскільки в даний момент я користуюсь Android Auto, то тач не використовується мною взагалі. Але, спробувавши Apple CarPlay стало зрозуміло, що стоячи на місці працюючий тач спрощує маніпуляції з системою.

Публікація


Можно було купити просто новий тач за 18$ (на момент написання допису) та замінити, але краса потребувала жертв, в тому числі фінансових.

3. Також десь чув думки, що на рестовому екрані краща картинка. Здається, що контраст кращий та кольори яскравіші. Шкода що роздільна здатність не змінилась

Публікація


Заміна була легкою, оскілки був вже досвід при встановлені USB unit та проводів для AA/CP. Я вирішив не оновлювати прошивку на новому CMU, а просто свапнути екрани. Чотири гвинти, два конектори і все працює. Новий CMU залишу на потім, коли буде час гратись та пробувати ставити твіки.

Публікація

Mazda 3 BM