Покупка автобокса Thule


Аксесуари
30 серпня 2022
2beJoseph
власник Mazda 3 BP Канада, Торонто

Давно собі думав купити автобокс, це був мій перший досвід. Їхав до офіційного ресейлера в Грузії, Тбілісі. Спеціально їхав з Батумі 6 годин, щоб приїхати, глянути, вибрати та купити.

Ось так машина виглядала до:

Публікація


При установці мені почали встановлювати кріплення прямо до даху, тобто воно чіпляється за дах, а не стає в штатні місця, що знаходяться під молдингом. Продавець та установник пояснювали це тим, що у них у програмі від Thule говориться, що потрібне саме таке кріплення. Як мені розповіли, штатні місця у мазди зроблені не за стандартом, вони себе погано показали на тестах Thule і тримаються на зварній точці, а не знаходяться прямо в рамі, тому якщо закріпити в штатні місця, то воно може вирвати це кріплення з часом. Це дуже маленький шанс такого, але можливо. Саме тому молдинг закриває ці штатні місця, там немає лючка (як у BMW, наприклад), щоб побачити це штатне місце.

Були кріплення в штатні місця, але це було сверлити (колхозити) молдінг, а я цього не хотів. Ну і безпека, якщо Thule не ставлять в штатні места, то прислухаємось до них. Візуально трохи страдаємо(

Ну, а загалом окей, поставив я такі перекладини. І виглядає це так:

Публікація


Не дуже естетично, що воно чіпляється за дах, у штатних місцях було б красивіше. Я відразу визначився з моделлю автобоксу – це Thule Motion, єдине залишалося вибрати розмір. Я точно не хотів розмір S, тому що він короткий і пузатіший, тому перед приїздом я вибирав між M і L розмірами. Але одразу коли я обирав бокс на місцю, то мені сказали, що в М розмір не влізуть лижі, тому я трохи подумав. Може я в майбутньобу справді буду возити лижі, краще взяти тоді L розмір, хоч і вирішив приміряти XL. XL здався прямий величезним на мазді, і в решті решт я зупинився на L розмірі. Вийшло ось так.

Публікація


Мені особисто дуже подобається. Хоч я втратив на розгоні, хоч воно чіпляється за дах, але результат мені безперечно подобається. Я хотів собі автобокс насамперед, як тюнінг, а вже потім щоб речі перевозити))

Результатом дуже задоволений, зацініть вигляд.

Публікація

Публікація


Мій перший досвід. У майбутньому хочу змінити Thule Motion на Thule Vector. Він спортивніший, але тут він коштував більше 2k$ (тільки за сам бокс), і я вирішив поки зупинитися на Motion. Він мені вийшов у 1.5k$ зі всіма кріпленнями.

Mazda 3 BN

Акулка 🦈