Щоб доповнити (і так ідеальний) вигляд авто, вирішив поставити бризковики. Тай захист від бруду буде краще, менше буде вилітати різного з-під колес. Замовив я їх на AliExpress ось тут
Передні мають три точки кріплення. Два верхні можна посадити на кліпси кріплення підкрилка або як сказано у офіційній інструкції закріпити на закладні під саморізи.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/66e39534bbe2b882e34b12b5169794ae.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/733e9bdaf56306dc174903b180fa2742.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/1567283bf8ce509337a5330d4809d3b3.jpg)
Спочатку я закріпив кліпсами. З часов замінив на закладні та саморізи. От лише знизу ніяк не вийшло закріпити. На бризковику є отвір, а от місця куди треба ставити закладну під гвинт немає.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/10/d58ac4c445c59593bc1dca64886ccc90.jpg)
Схоже що в європейських авто там щось знизу є додаткове, типу який захист порогів. Тож в мене бризковики знизу не закріплені. Вже одну зиму вони пережили, нічого не відлетіло.
Задні кріпляться на саморізи вандально прям у пластик бамперу + знизу штатним гвинтом. Зі знятим колесом легше, але можно і так викрутитись
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/e7592bd8a51f1a2eb55d285dfe014ff9.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/ca6bacccc7c0033b9a92eac11354e8c5.jpg)
При паркуванні задом тепер бризковик це індикатор, що далі вже нікуди. Дивно, але ще також не відлетіли.
Також під час встановлення вигріб кучу листя та бруду з крила.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/ff5ec681d1060d335af13fb0a8deed5c.jpg)