Встановлення Android Auto/Apple CarPlay


Електроніка
3 жовтня 2021
dimahatchet
власник Mazda 3 BM Київ
Публікація


Дізнавшись, що навіть на Mazda 2015 можна користуватись сучасними штуками, захотілось і собі мати Android Auto/Apple CarPlay. Ціни на оригінальні комплекти трохи шокували, з рук ніхто не продавав таке добро, то ж після перечитування купи відгуків вирішив брати набір з AliExpress на той момент ціною 99$

Набір містить USB unit (TK78-66-9U0C) і проводку до нього (C922-V6-605A), стяжки, поролонові листи з клейкою основою та інструкцію. Надивившись інструкцій типу такої, взявши тканинну ізоленту та пластиковий набір для розбирання салону, пішов встановлювати.

В мене блок USB в підлокітнику, дякуючи архаїчному CD плеєру, то це полегшило мені життя. Кажуть, що коли блок USB під блоком клімату, розбирати важче.

Розбирати салон не важко, головне перейти психологічну межу та тягнути панелі, навіть у голові йде повна катастрофізація процесу.

Проводи додатково я обмотав тканинною ізолентою, щоб не брякали. Нею ж фіксував старий провід. Поролон з комплекту якраз знадобився там, де провід не кріпився стяжками.

Проклав провід по тунелю, збоку за бардачком закріпив стяжками і зібрав все назад. Інструкцій насправді так багато, що я навіть фото процесу не робив.

І головне, чи було воно того варто?

Як на мене, то так. 100$ та 3 години часу того варті.

UPD Після року використання Android Auto та іноді Apple CarPlay розумію людей які і 6к за це платили. Вже навіть не пам'ятаю як їздити без під'єднаного телефону.

Загальні плюси AA/CP

- Екран стає ще більш корисним

- Не потрібно використовувати кріплення для телефону

- Швидше заряджається телефон

- кнопка NAV стала для мене юзабельною (штатної навігації у мене немає)

- Підказки навігатора лише зі сторони водія, Mute для музики не відключає підказки

- по Bluetooth була проблема, що на екрані висів якийсь трек, а грав вже інший. Проблема більше не актуальна.

- управління голосом

Мінуси Android Auto

- На працює тач, навіть коли авто стоїть. І це так тільки Android.

- Не можна запустити Waze коли телефон під'єднано, не можна в тому ж Waze відмінити навігацію голосом. Але це проблеми застосунку. В тих же Google Maps все ок

У Apple CarPlay точно плюс, що тач працює хоча б поки авто стоїть. А в іншому кому вже яка система більше до сподоби або який девайс має.

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Mazda 3 BM