Биття руля, заміна передніх гальмівних дисків | Mazda 3 BM


Диски
23 серпня 2021
stefaniuk
власник Mazda 3 BM Київ

Вітаю!

Симптоми: при гальмуванні зі 110 до 80км/год сильне биття в кермо та педаль гальма, навіть кружки йшли в танок у підскляннику. Дуже дратувало. При наборі швидкості зі 100 км/год і вище починаються легкі неприємні вібрації, які не дають розслабитися та отримувати задоволення від їзди.

При перевірці теорія виявилася вірною, передні гальмівні диски були криві, навіть візуально при провороті було видно, як вони віддаляються/наближаються до колодок.

Було обрано деталі на заміну:

- Гальмівні диски Zimmermann 370.3053.20 - 1555 грн. х2

- Передні колодки Brembo P49050 - 1299 грн.

- Вартість роботи із заміни - 1534 грн.

З цікавого, магазин деталей DOK.UA при перевірці деталей по моєму віну повідомив що колодки мені не підійдуть, хоча по таблиці деталей у нашій крутій групі власників Mazda 3 все було ок. Вирішив перевірити ще раз інфу і запросив номер ОЕМ колодок у хлопців зі штатів (мій автомобіль звідти) на ресурсі onlinemazdaparts.com. На мій приємний подив відповідь я отримав через 2 години з номерами деталей по моєму віну. Для порівняння, відповідь від магазину екзист досі десь у дорозі 🤦🏻‍♂️. Маючи на руках ОЕМ номер моїх колодок пішов на сайт brembo де номер ОЕМ збігся із запропонованим варіантом у нашій групі. Колодки були замовлені та успішно підійшли всупереч твердженням DOK.UA та їх єдиному запропонованому варіанту у вигляді оригінальних запчастин.

Комплект передніх гальмівних дисків/колодок встановлений, проблема вирішена на всі 100% 🙈

UPD: Через 2000 км після заміни колодки риплять при гальмуванні на малих швидкостях 7-10 км/год. Усі терміни притирання вже минули, на ТО сказали потрібно змиритися 🤦🏻

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Mazda 3 BM

iSport BM