Моє перше ДТП 😢


ДТП
30 серпня 2022
2beJoseph
власник Mazda 3 BP Канада, Торонто

Привіт всім,

Зовсім недавно, на жаль, я потрапив у своє перше ДТП. Хоч воно і не значне, але все одно нерви свої пошматував, гроші потратив, час змарнував.

Я зараз живу в Грузії і в'їхали в мене грузини. Поспішали на весілля, навішували локшину на вуха і домовилися без поліції, хоча поліція вже була на тому перехресті і все бачила. Переконали мене, що в них є знайомий, він все зробе швидко. Виглядали вони охайно, як справді, їдуть на свадьбу, тому я їм повірив. Після аварії залишився шуруп у бампері, причому з боку головки. Шуруп з їх номера!!! Як це так вийшло, хз)

Публікація

Публікація


На цьому історія не закінчується. Я з тяжким зусиллям дістав шуруп із бампера плоскогубцями і почав шукати де ж можна мені це все повернути в ідеал. Так як я перебуваю в чужому місті, то поїхав одразу за першою рекомендацією до грузинів і це була фатальна помилка.

Помилка була звичайно їхати і робити у грузинів, тому що по сервісу у них явні проблеми. Зняти бампер за окремі гроші, поїхати купити фарбу я повинен сам, і після фарбування вони навіть відполірувати не можуть. Вперше пофарбували ось так:

Публікація

Публікація


По-перше, залишилася крапля, яку обіцяли відполірувати через тиждень.

Але неозброєним поглядом видно величезну пляму на бампері. То тільки з певного кута було видно, тому я одразу і не побачив. Так справа не годиться, поїхав перефарбовувати. У результаті він просто думав, що я проїздом, тому він мені швидко пофарбував абияк, тому що я поїду і він заробить на мені, хоча здавався дуже доброю і нормальною людиною.

Перефарбував він безкоштовно, але фарбу я повторно купував за власні кошти. Перефарбував бампер, але знову криво - по грузинському. Візуально бампер виглядає нормально, але в місцях де розташовані відбивачі та згини, там бампер шорсткий, як наждачка. Сказав поїхати відполірувати десь, бо він не відполірує це. 🤦‍♂️

Публікація


Загалом, раз і назавжди я зрозумів, що краще у грузинів нічого і ніколи не робити.

Перше фарбування обійшлося трохи менше, ніж 100$. Вдруге тільки за фарбу 15$.

Публікація

Mazda 3 BN

Акулка 🦈