![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/f9bc93aaf0717b35dbe7fdec90f96c2b.jpg)
Всім привіт. Замінив моторну оливу, на ту що і заливав перший раз, як тачка припливла з США — IDEMITSU ZEPRO TOURING PRO 0W30.До першої моєї заміни на 114300км, моторна олива мінялась понад 15 тис. кілометрів судячи з carfax, і мені порадили це мастило як альтернативний варіант з гарними миючими властивостями та захистом від зношування деталей двигуна.Також ця моторна олива має широкий діапазон робочих температур від -35 до +40 градусів Цельсія, та оптимальну в‘язкість.Книжка пише, що потрібно лити або 0w20, або 5w30. Але по фізико-хімічним властивостям воно нічим не гірше вищезгаданих.Проїхав на ній 7600км, все чудово! Двигун працює тихо, та невелика витрата пального.
Фільтр масляний MANN-FILTER W 6018Фільтр салону Wix WP2108Повітряний фільтр Wix WA9774
Наступне ТО планую теж в діапазоні не більше 8тис. км.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/ac7eda12e029b6b5fe6f62bd16bf353f.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/35634ccd1fd3c8dbcf35f5ac2a7b7dda.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/614d0c712a16847efa02f08ac47329b2.jpg)